Anasayfa / CEZ Nymburk / Nymburk – Gaziantep İddaa Tahmini 22.10.19

Nymburk – Gaziantep İddaa Tahmini 22.10.19

FIBA Şampiyonlar Ligi 2.hafta mücadelesinde Nymburk Salı saat 19:30’da Gaziantep ile karşılaşacak. Bets10 ev sahibinin toplam sayı limitini 82.5 olarak açıklamışken İddaa ise henüz oranları netleştirmemiş.

Çekya temsilcisi kadrosunda formda Çekya milli takımının temel isimlerini de bulundurmasının etkisiyle yüksek tempoda iyi basketbol oynayan, kaliteli, daha doğrusu taş gibi bir takım. İlk maçta da zorlu rakipleri Brose Bamberg’i tam 91 sayı bularak 20 sayı farkla geçmeyi bilmişlerdi kendi sahalarında. Bohacik takımını sırtlarken Booker, Dalton, Hankins gibi potansiyelli yabancılar da onu desteklemişlerdi.

Gazianteo ise sezona istediği gibi giremedi. Özellikle deplasmanlarda koç Markovic’in temel sistem taşı olan savunma direnci ve sertliğinden uzak kaldıklarını söyleyebiliriz. İki deplasman maçlarında Fenerbahçe’den 84 ve Daçka’dan 76 sayı yemişlerdi ki evlerinde de Tofaş’dan 81 sayı yediklerini unutmayalım. Özetle bu sezon içerde dışarda savunmayı oturtabilmiş değiller kendi standartlarına göre.

Nymburk sadece Bohacik Booker ile değil daha devreye tam olarak girmemiş Almeida gibi bir silaha da sahip. Ayrıca Hruban, Benda, Pumprla gibi etkili görev adamlarına sahipler. Dalton ve Hankins’in de atletizmini pota altında ön plana çıkarınca özellikle tempo basketbolunda çok etkili oluyorlar. Gaziantep’in da şuanda bu tarz takımları yavaşlatabilecek gücü yok, savunmada o kadar sert değiller. Nymburk’un 80 sayıyı geçmekte zorlanmayacağını düşünüyorum.

İddaa Oranı: –
Avrupa Bahis Oranı: EvSahibi ÜST (82.5) – 1.94
Güven İndeksi: 8

Yorum bölümü yakında aktif edilecektir.


Hakkında Basket Guru

Basket Guru

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

Beijing Royal Fighters – Guangzhou İddaa Tahmini 09.07.20

Çin Ligi mücadelesinde Beijing Royal Fighters Perşembe saat 14:35’de Guangzhou ile karşılaşacak. İddaa ev sahibinin …