Anasayfa / Fribourg / Nyon – Fribourg İddaa Tahmini 18.01.23

Nyon – Fribourg İddaa Tahmini 18.01.23

İsviçre Ligi 15. hafta mücadelesinde Nyon Çarşamba günü saat 21:30’da Fribourg ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de intobet ev sahibi lehine 20.5 handikap belirlemişler. 

Nyon ligin zayıf halkalarından birisi. İlk 10 maçtan 8 tanesini kaybettikten sonra son 2 maçlarını üst üste kazanarak mini bir çıkış yakalamış gibi görünseler de bu galibiyetlerin kendi seviyelerinde olan Swiss Central ve Monthey karşısında geldiğini unutmayalım. Son ciddi maçlarında konuk oldukları Neuchatel’e tam 16 sayı farkla kaybederek aslında gerçek durumlarını ortaya koymuşlardı. 

Fribourg ise ligin güçlü şampiyonluk adaylarından birisi. 13 maçlarından 10 tanesini kazandılar ve lider Massagno’nun 2 galibiyet gerisinde 2. sırada yer alıyorlar ama bir maçları da eksik aynı zamanda. Son 4 maçlarını üst üste kazanarak da ne kadar formda olduklarını göstermişlerdi bizlere. Son 2 maçlarında zayıf Swiss Central’a acımamışlar ve deplasmanda olmalarına rağmen tam 78 sayı farkla, 43-121 ile ezip geçmişledi. Sonrasında da evlerinde dişli rakiplerden Neuchatel’i 28 sayı farkla sahadan silmişlerdi.

İki takım arasında kalite ve seviye anlamında puan tablosunda göreceğimizden fazlası var. Fribourg, son maçlarda Nyon seviyesindeki rakiplere karşı ezici üstünlük kurdu ve onları adeta basketboldan soğuttu. Son iki maçında 78 ve 28 sayı farkla kazanmış bir takımdan bahsediyoruz. Dolayısıyla deplasmanda olmaları onlar için pek bir şey ifade etmiyor. Kalite farkını sahaya yansıtarak handikapı geçip yine rahat bir galibiyet almalarını bekliyorum. 

İddaa Oranı: MS 2 (-20.5) – 1.70
intobet Oranı: MS 2 (-20.5) – 1.88
Güven Endeksi: 6Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

İtalya Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Trieste – Napoli İddaa Tahmini 29.01.23

İtalya Lega Basket Serie A 17. hafta mücadelesinde Trieste Pazar günü saat 20:00’da Napoli ile …