Anasayfa / Alba Berlin / Obradoiro – Alba Berlin İddaa Tahmini 10.09.19

Obradoiro – Alba Berlin İddaa Tahmini 10.09.19

Yeni sezon hazırlıkları kapsamında Quino Salvo adına düzenlenen turnuvada Obradoiro Salı saat 21:30’da Alba Berlin ile karşılaşacak. İddaa bu maça oran açmamışken Bets10 ise Alba lehine 1.5 handikap belirlemiş.

Obradoiro koç Fernandez yönetiminde kurduğu yeni kadroyla hazırlık döneminde iyi işler yaptılar. 2 gün önce Alba ile yaptıkları maçı da son topta 81-80 yenmeyi başarmışlardı. O maçın yıldızları 3 yeni transfer Kravic (14 sayı) ve 12’şer sayı üreten Czerapowicz ile Daum olmuşlardı. 12 oyuncu da skora katkı vermeyi başarmıştı İspanyol ekibinde.

Alba ise yenilenmiş kadrosuyla Euroleague’de ayakta kalmaya çalışacak ama hazırlık döneminde çok iyi görüntü vermediler. Son maçta da Obradoiro’ya son topta kaybetmişlerdi. Takım kötü olsa da 2 isim ön plana çıktılari bireysel etkinlikleri ile, yeni transfer Mason (16 sayı) ve Sakarya’dan hatırladığımız Nnoko’dan (15 sayı) bahsediyorum.

Obradoiro ilk maçta rakibine üstünlük kursa da kadro kalitesi ve tecrübe olarak Alba’nın gerisinde olduklarını rahatlıkla söyleyebiliriz. Alman ekibinin koç Reneses liderliğinde ilk maçtan ders çıkararak bu maçı daha fazla ciddiye alacağını ve bu kez hata yapmayarak rakiplerini İspanya’da da olsa yenebileceklerini düşünüyorum ki lehlerine açılan handikap da varken hazır değerlendirmeyi tercih ediyorum.

İddaa Oranı: –
Bets10 Oranı: MS 2 (+1.5) – 1.76
Güven İndeksi: 7

Yorum bölümü yakında aktif edilecektir.


Hakkında basketboltahmin

basketboltahmin

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

Xinjiang – Liaoning İddaa Tahmini 05.08.20

Çin Ligi yarı final serisi ilk maçında Xinjiang Çarşamba günü saat 15:00’da Liaoning ile karşılaşacak. …