Anasayfa / Andorra / Obradoiro – Andorra İddaa Tahmini 01.05.21

Obradoiro – Andorra İddaa Tahmini 01.05.21

İspanya Liga Endesa 35. hafta mücadelesinde Obradoiro Cumartesi saat 19:00’da Andorra ile karşılaşacak. İddaa ev sahibi lehine 5.5 handikap belirlemişken Bets10 ise handikapı 4.5 olarak açıklamış.

Obradoiro 31 maçın ardından hanesine 10 galibiyet yazdırabildi ve düşme potasından 3 adım uzaktalar, kafaları nispeten rahat diyebiliriz. Ama kalan 5 maçlarından en az bir galibiyet daha çıkararak işi garantiye almak istiyorlar. Bu sezon iç saha performansları orta şekerli, 16 maçtan 7 tanesini kazanabildiler ama asıl önemli olan son 2 iç saha maçlarını kazanmış olmaları. İki dişli play-off ekibini, Manresa ve Granca’yı elleri boş göndermişlerdi buradan. 25 Nisan’daki son maçlarında da konuk oldukları denk rakipleri Betis’e iyi direnmişler, 1 sayı ile son topta kaybetmişlerdi. Enoch 23 sayı, 8 ribaund ve temsilcimiz Kartal 15 sayı ile etkili olmuşlardı. Ayrıca takımın skoreri Robertson da iyileşti ve bu maçta forma giymesi bekleniyor.

Andorra ise sakatlıklarla ve covid ile en çok boğuşan en çok yıpranan takımlardan biriydi bu sezon. Hali hazırda halen sakatlıkları devam eden Diagne, Gielo, Palsson, Dime, Llovet ve Sy’den faydalanamayacaklar ve takımın beyni konumundaki Senegalli Hannah’ın da durumu şüpheli. Bu eksiklerin de etkisiyle son 4 maçlarını üst üste kaybettiler ve deplasmandaki son 2 maçlarında Estudiantes’e uzatma sonunda 12, Zargoza’ya ise normal süre sonunda 10 sayı farkla yenilmişlerdi. 

Andorra 12 galibiyete sahip ve düşme potası anlamında kafası rahat ki play-off yarışından da 3 adım geride kaldıkları için sezonun kalan maçları onlar adına formalite gibi geçecek diyebiliriz. Zaten çok fazla eksikleri var (Diagne, Gielo, Palsson, Dime, Llovet ve Sy) bir de Hannah’ın oynamama ihtimali var. Bu şartlar altında düşme hattından kurtulmak isteyen ve galibiyet için agresif oynayacak, son 2 iç saha maçını kazanmış ayrıca Robertson’a da kavuşmuş bir Obradoiro karşısında bence kazanmaları düşük ihtimal. Ama ben yine de ev sahibi lehine açılan handikapı da yanıma alarak işi sağlamlaştıracağım. 

İddaa Oranı: MS 1 (+5.5) – 1.35
Bets10 Oranı: MS 1 (+4.5) – 1.50
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Basket Guru

Mutlaka bakın

fransa pro a basketboltahmin.net iddaa tahmin ve analiz

Cholet – Le Mans İddaa Tahmini 17.05.21

Fransa Jeep Elite Pro A 12. hafta erteleme maçında Cholet Pazartesi saat 21:00’da Le Mans …