Anasayfa / Gipuzkoa / Obradoiro – Gipuzkoa İddaa Tahmini 03.11.18

Obradoiro – Gipuzkoa İddaa Tahmini 03.11.18

İspanya Liga Endesa 7.hafta mücadelesinde Obradoiro Cumartesi saat 22:30’da Gipuzkoa ile karşılaşacak. Bets10 deplasman takımı lehine 5.5 handikap belirlemişken İddaa ise handikapı 6.5 olarak açıklamış.

Obradoiro şuana kadar iç sahada 3 rakibini ağırladı ve sadece 1 galibiyet alabildi, denk rakiplerinden Burgos’u 10 sayı farkla rahat geçmişlerdi. Kaybettikleri maçlar ise aslında onlar için gerçek kayıp değildi yani hedef maçlar değildi. Valencia’ya son topta 3 sayı ile ve Real Madrid’e ise 13 sayı ile kaybetmişlerdi.

Gipuzkoa ise ilk haftaların ardından bu sezon Liga Endesa’nın düşme adaylarından biri olacağını hemen gösterdi. Özellikle deplasmanda çok zorlanıyorlar. Hadi Baskonia’dan 19 sayı fark yemeleri neyse ama denk rakiplerinden Zaragoza’ya 3 ve Badalona’ya ise 24 sayı farkla kaybetmeleri onların ne kadar zayıf bir takım olduklarını gösteriyor.

İçerde favori takımlara karşı oynadıkları 2 zorlu maçın ardından artık onlar için hedef diyebileceğimiz bir maçta Gipuzkoa’yı ağırlayacak Obradoiro. Son haftalaradaki formunu bu maça da yansıtıp iç sahada güçlü favorilere karşı alınan mağubiyetlerinin acısını Obradorio’nun Gipuzkoa’dan çıkaracağını düşünüyorum, handikapı aşacaklarını hatta çift haneli farklarla kazanabileceklerini düşünüyorum.

İddaa Oranı: MS 1 (-6.5) / 1.70
Bets10 Oranı: MS 1 (-5.5) / 1.74
Güven İndeksi: 7/10

Yorum bölümü yakında aktif edilecektir.


Hakkında basketboltahmin

basketboltahmin

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

Zhejiang Guangsha – Sichuan İddaa Tahmini 11.07.20

Çin Ligi mücadelesinde Zhejiang Guangsha Cumartesi saat 11:00’da Sichuan ile karşılaşacak. Bets10 misafir takım lehine …