Güncel
Anasayfa / Anadolu Efes / Obradovic: “Taraftarlarımızdan sadece bize destek olmalarını, rakip kim olursa olsun saygı duymaları gerektiğini rica ediyorum.”

Obradovic: “Taraftarlarımızdan sadece bize destek olmalarını, rakip kim olursa olsun saygı duymaları gerektiğini rica ediyorum.”

Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi final serisi ilk maçında Sinan Erdem’de Anadolu Efes‘i farklı yenen Fenerbahçe Beko‘nun baş antrenörü Zeljko Obradovic açıklamalarda bulundu:

“Bu sene Efes ile defalarca oynadık, şimdi de finaldeyiz. Türkiye Ligi’nde farklı kadrolarla oynuyoruz. Bundan dolayı da maçı biraz farklı hazırlamaya çalıştık. Onların oynama şekliyle gurur duyuyorum, tebrik ediyorum. Şu an play-off’lardayız. 1-0 bir şey ifade etmiyor. Salı gününe hazır olmamız gerek. Şampiyon olmak için önümüzde uzun bir yol var, daha yolun başındayız.”

Ergin Ataman’ın açıklamaları (bu şekilde giderse Ülker Arena’ya gitmeyeceğim) üzerine neler düşünüyorsunuz sorusuna Obradovic: “Bu ona sorulacak bir soru, bana değil. Benim sezon başından bu yana tekrarladığım bir şey var. Taraftarlarımızdan sadece bize destek olmalarını, rakip kim olursa olsun saygı duymaları gerektiğini rica ediyorum. Anadolu Efes‘in tüm üyelerine saygı duymalıyız. Benim elimden bu geliyor, daha fazla ne yapabilirim bilmiyorum.”Hakkında Fersu Yahyabeyoğlu

Fersu Yahyabeyoğlu
Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunuyum. 7 yaşında Çukurova alt yapısında tanıştığım basketbol, ilerleyen yaşlarda bende bir tutku haline geldi. Yerel liglerde 11 yıl boyunca lisanslı basketbol oynadıktan sonra üniversite yıllarımda da amatör olarak oyuncu gözlemciliği yapmaya başladım. Sonrasında Türkiye'nin önde gelen basketbol portallarında köşe yazarlığı yapmaya başladım. Son 5 yıldır basketbolun bahis tarafı ile de ilgileniyorum. Uzmanlık alanım Avrupa ligleri, özellikle Euroleague, BSL, VTB ve İspanya liglerini yakından takip ediyorum.

Mutlaka bakın

günün basketbol iddaa tahminleri basketboltahmin.net

Günün İddaa Kuponu 19.06.19

Çarşamba programında Avupa liglerinde zorlu final serilerindeki maçlar devam ediyor olacak ve bizleri birbirinden keyifli …