Anasayfa / Anadolu Efes / Obradovic: “Taraftarlarımızdan sadece bize destek olmalarını, rakip kim olursa olsun saygı duymaları gerektiğini rica ediyorum.”

Obradovic: “Taraftarlarımızdan sadece bize destek olmalarını, rakip kim olursa olsun saygı duymaları gerektiğini rica ediyorum.”

Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi final serisi ilk maçında Sinan Erdem’de Anadolu Efes‘i farklı yenen Fenerbahçe Beko‘nun baş antrenörü Zeljko Obradovic açıklamalarda bulundu:

“Bu sene Efes ile defalarca oynadık, şimdi de finaldeyiz. Türkiye Ligi’nde farklı kadrolarla oynuyoruz. Bundan dolayı da maçı biraz farklı hazırlamaya çalıştık. Onların oynama şekliyle gurur duyuyorum, tebrik ediyorum. Şu an play-off’lardayız. 1-0 bir şey ifade etmiyor. Salı gününe hazır olmamız gerek. Şampiyon olmak için önümüzde uzun bir yol var, daha yolun başındayız.”

Ergin Ataman’ın açıklamaları (bu şekilde giderse Ülker Arena’ya gitmeyeceğim) üzerine neler düşünüyorsunuz sorusuna Obradovic: “Bu ona sorulacak bir soru, bana değil. Benim sezon başından bu yana tekrarladığım bir şey var. Taraftarlarımızdan sadece bize destek olmalarını, rakip kim olursa olsun saygı duymaları gerektiğini rica ediyorum. Anadolu Efes‘in tüm üyelerine saygı duymalıyız. Benim elimden bu geliyor, daha fazla ne yapabilirim bilmiyorum.”

Yorum bölümü yakında aktif edilecektir.


Hakkında basketboltahmin

basketboltahmin

Mutlaka bakın

BSL Basketboltahmin.net iddaa tahmin ve anzlizleri

Türk Telekom – Anadolu Efes İddaa Tahmini 15.03.20

ING Türkiye Basketbol Süper Ligi 23.hafta mücadelesinde Türk Telekom Pazar saat 17:30’da Anadolu Efes ile …