Anasayfa / 7DAYS EuroCup / OGM Ormanspor – Lokomotiv Kuban İddaa Tahmini 19.09.19

OGM Ormanspor – Lokomotiv Kuban İddaa Tahmini 19.09.19

Bursa’da düzenlenen Cevat Soydaş turnuvasının 2.gününde OGM Ormanspor Perşembe saat 16:30’da Lokomotiv Kuban ile karşılaşacak. İddaa bu maça oran açmamışken Bets10 ise Ormanspor lehine 9.5 handikap belirlemiş.

Ligin yeni takımlarından Ormanspor, tecrübeli ama sınırlı kalitede bir takım kurdu. Dolayısıyla düşme hattı ile play-off hattı arasında kendilerine bir yer bulmaya çalışacaklar. Hazırlık maçlarında da çok iyi görntü vermediler ki son maçta kendi sahalarında Türk Telekom’a 13 sayı farkla yenilmişlerdi. Kloof ve Warren’ın günlük performansları ile ayakta kalmaya çalışıyorlar.

Lokomotiv Kuban ise yeni koçu Banchi ile hem EuroCup hem de VTB’de iddialı bir kadro kurdu. Turnuvanın ilk gününde de EuroCup temsilcilerimizden Daçka karşısında baştan sona üstün götürdükleri maçı 8 sayı farkla kazanmayı bilmişlerdi. Tecrübeli guardlar Cummings ile Fridzon ve etkili pota altı oyuncuları Apic, Williams, O’Bryant ile Euroleague seviyesinde bir takım Rus ekibi.

Ormanspor Kloof, Warren ve Kikanovic gibi tecrübeli ama yetenekleri sınırlı oyuncuların liderliğinde bir yapılanmaya gitti. Özellikle Kloof ve Warren’ın günlük performansları belirleyici olacak onlar için. Kuban ise çok kaliteli bir kadro kurdu İtalyan koç Banchi yönetiminde. Özellikle Apic, O’Bryant ve Williams gibi etkili pota altı oyuncuları ile Ormanspor’a bu maçta net bir üstünlük kuracaklarını ve çift haneli farklarla kazanmalarını bekliyorum.

İddaa Oranı: –
Bets10 Oranı: MS 2 (-9.5) – 1.83
Güven İndeksi: 8

Yorum bölümü yakında aktif edilecektir.


Hakkında Basket Guru

Basket Guru

Mutlaka bakın

vtb basketboltahmin.net iddaa tahmin ve analiz

Tsmoki Minsk – Khimki İddaa Tahmini 26.01.20

VTB Lig mücadelesinde Tsmoki Minsk Pazar saat15:00’da Khimki ile karşılaşacak. İddaa deplasman takımının toplam sayı …