Anasayfa / Houston Rockets / Oklahoma City Thunder – Houston Rockets İddaa Tahmini 24.08.20 (Basket Guru)

Oklahoma City Thunder – Houston Rockets İddaa Tahmini 24.08.20 (Basket Guru)

NBA Batı Konferansı play-off çeyrek final serisi 4. maçında 1-2 geride olan Oklahoma City Thunder, denk rakibi Houston Rockets ile Pazartesi saat 23:00’da karşılaşacak. Bets10 Houston galibiyeti için 1.74 oran açmışken İddaa ise henüz oranları netleştirmemiş.

Thunder, 2-0 geriye düştükten sonra serinin kaderini belirleyecek 3. maçta hata yapmadı ve zor da olsa uzatma sonunda kazanarak durumu 2-1 yaptı. Şimdi önlerinde seriyi eşitleme, yeniden başlatma şansları var. Son maçta Paul’ün liderliği ve uzatma bölümünde sorumluk alması kadar koç Donovan’ın hafif sakatlığı bulunan Adams yerine Gallinari’yi 5 numaraya çekmesi de önemliydi ki böylelikle Houston’ın kısa beşine karşı hem hücumda hem de savunmada daha verimli oynadılar.

Houston cephesinde Harden yine çok iyi oynadı, aslında takım arkadaşlarından da, özellikle Green ve Gordon’dan, gayet iyi katkı aldı ama Westbrook’un olmayışı onları hücumda zorluyor. Savunmada zaten yumuşak kaldıklarını düşünürsek hücumdaki verimsizlik de maç kazanmalarına direkt engel oluyor. Koç D’Antoni Westbrook’un durumunun iyiye gittiğini ama seride 2-0 önde olmanın avantajını kullanacaklarını belirtmişti. Şimdi Thunder bir adım daha yaklaştı ve gerekirse Westbrook’u riske etmeleri gerektiği zamanlar geldi.

Thunder son maçta iyi oynasa da ancak uzatmada kazanabilmişti ki orada da Paul’dan gelen ekstra üçlükler rol oynadı. Şimdi Westbrook’un dönmesi muhtemel bir maçta Harden ile beraber ikisini durdurmalarının zor olacağını, serinin berabere olmasını istemeyen Houston’ın zaman zaman zorlansa da Thunder’ın direncini kırararak kazanabileceğini düşünüyorum. Hatta Westbrook dönmese de Houston’ın bir adım önde olduğunu, ilk 2 maçtaki gibi kazanabileceklerini öngörüyorum. 

İddaa Oranı: MS 2 – 1.50
Bets10 Oranı: MS 2 – 1.74
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Basket Guru

Mutlaka bakın

adriyatik ligi basketboltahmin.net tahmin ve analizleri

Krka – Igokea İddaa Tahmini 21.10.20

Adriyatik Ligi 2. hafta erteleme maçında Krka Çarşamba saat 18:00’da Igokea ile karşılaşacak. JetBahis toplam …