Güncel
Anasayfa / İddaa Tahminleri / Oklahoma City Thunder – Miami Heat İddaa Tahmini 13.08.20 (Basket Guru)

Oklahoma City Thunder – Miami Heat İddaa Tahmini 13.08.20 (Basket Guru)

NBA‘de Batı’nın dişli takımlarından Oklahoma City Thunder, Doğu’nun formda takımlarından Miami Heat ile Perşembe saat 03:00’da karşılaşacak. Hem iddaa hem de Bets10 Heat lehine 4.5 handikap belirlemişler.

Thunder fanusun istikrarsız takımlarından biri ki son 3 maçlarından ikisini de kaybettiler. Gilgeous-Alexander, Schröder, Adams ve Gallinari gibi isimlreden yoksun oldukları maçta formda Suns karşısında hiç varlık gösterememişler, tam 27 sayı farkla yenilmişlerdi ki onun öncesinde fanusun zayıf ekiplerinden Memphis’den de tam 29 sayı fark yediler. Bu maçta Gilgeous-Alexander’ın dönmesi bekleniyor ama Adams ve Gallinari’den yine büyük olasılıkla faydalanamayacaklar. Schröder de zaten ailesinin yanında.

Miami, tam kadro olduğu zaman ne kadar dişli ve tehlikeli bir takım olduğunu gösterdi fanustaki maçlarda. Son olarak denk rakiplerinden Indiana’yı 22 sayı farkla geçerek de formda olduklarını gösterdiler. Bu maçta fanusa dönen Nunn’ın da tekrar forma giymesi bekleniyor, resmi olarak açıklanan bir eksikleri de yok. Yani Butler ve Dragic de forma giymeye devam edecekler. 

Thunder 43 galibiyetle ve averajla Utah’ın önünde 5. sırada yer alıyor ama Batı’da takımlar o kadar güçlü ki 7 ya da 8. sırada bitirmezlerse yani Los Angeles ikilisinden uzak kalabilirlerse pek bir şey fark etmeyecek. Bu nedenle de sakatlıkları bulunan Gallinari ve Adams gibi isimleri riske etmeyeceklerdir. Heat de sıralamada 4. sırayı garantiledi ama koç Spoelstra takımının play-off’a diri bir şekilde ritmini kaybetmeden girmesini istiyor. Bu nedenle tam kadro çıkmaları beklenen bu maçta her zamanki gibi dirençli olacaklarını, kaybetseler de handikapta kalabileceklerini düşünüyorum.

İddaa Oranı: MS 2 (+4.5) – 1.52
Bets10 Oranı: MS 2 (+4.5) – 1.64
Güven Endeksi. 8Hakkında Basket Guru

Basket Guru

Mutlaka bakın

Liga Endesa Basketboltahmin.net iddaa tahmin ve analizleri

Obradoiro – Fuenlabrada İddaa Tahmini 19.09.20

İspanya Liga Endesa ilk hafta mücadelesinde Obradoiro Cumartesi saat 19:00’da Fuenlabrada ile karşılaşacak. İddaa toplam …