Anasayfa / NBA / Oklahoma City Thunder – Toronto Raptors İddaa Tahmini (2) 12.11.22

Oklahoma City Thunder – Toronto Raptors İddaa Tahmini (2) 12.11.22

NBA normal sezon mücadelesinde Oklahoma City Thunder, cumayı cumartesiye bağlayan gece saat 04:00’te Toronto Raptors ile Paycom Center’da karşı karşıya gelecek. İddaa ve intobet bu maçın handikapını ev sahibi ekip lehine 6.5 olarak belirlemiş.

Oklahoma City Thunder Milwaukee karşısında gelen moral bozucu mağlubiyetle birlikte üst üste üçüncü mağlubiyetini almış oldu. Maç boyunca bir kez daha en iyi yaptıkları iş olan topa baskıyı iyi bir şekilde başardılar ve son saniyede de buldukları üçlükle öne geçtiler ama basit bir hata sonrası Brook Lopez’in çizgiye gelip maçı uzatmaya götürmesine neden oldular. Shai-Gilgeous Alexander gerek clutch üçlüğü gerek 39 sayısıyla bir kez daha büyük oynadı.

Toronto Raptors’ın Siakam’ın yokluğunda nasıl oynamaya devam edeceği merak konusuydu ki Houston karşısında pek problem yaşamadan maçı kazanmayı başardılar. Houston karşısında sakatlanan Precious Achiuwa sahayı terk etti ve bir süre forma giyemeyecek. Böylece Toronto bir önemli ismini daha bir süreliğine kaybetti ki Koç Nurse’un zaten elinde kısıtlı bir kadro vardı. Bundan sonra bir süre sıkıntı yaşayabilirler.

Oklahoma City Thunder ligdeki 30 takım arasından savaşçı yanını en çok beğendiğim takımlardan birisi. Uzun vadede 8-12 sıralarda bulunmalarını bekliyorum ve playoff şanslarının olduğunu düşünüyorum. Toronto Raptors da son derece iyi açtığı sezona şu an için bir as bir de rotasyon derinliğinde bulunan oyuncusundan yoksun devam edecek. Hâlâ kağıt üstünde daha kaliteli duran taraf olsalar da bu maçta Oklahoma’yı yenmelerinin kolay olacağını düşünmüyorum. 

Eksikler: 

Oklahoma: Darius Bazley (gtd)
Toronto: Pascal Siakam, Precious Achiuwa, Khem Birch

İddaa Oranı: MS 1 (+6.5) – 1.48
intobet Oranı: MS 1 (+6.5) – 1.77
Güven Endeksi: 8Hakkında Kaya Pekoğlu

Mutlaka bakın

NBA iddaa tahmin ve analizleri

Sacramento Kings – Chicago Bulls İddaa Tahmini (2) 05.12.22

NBA normal sezon mücadelesinde Sacramento Kings, pazarı pazartesiye bağlayan gece saat 02:00’de Chicago Bulls ile Golden …