Anasayfa / İddaa Tahminleri / Oklahoma City Thunder – Utah Jazz İddaa Tahmini 04.03.23 (2)

Oklahoma City Thunder – Utah Jazz İddaa Tahmini 04.03.23 (2)

NBA Batı Konferansı mücadelesinde Oklahoma City Thunder Cumartesi günü saat 04:00’da Utah Jazz ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de Betroad toplam sayı limitini 234.5 olarak açıklamışlar. 

Thunder son 5 maçını üst üste kaybetti ve 28 galibiyette kaldı ama halen play-in için şansları var, 3 galibiyet gerideler 10. sıradan. Evlerinde üst üste 3 maçlarını kaybederken skor üretiminde istikrarı yakalamışlardı aslında, 115, 117 ve 117 sayı üretilmişti o maçlarda. Sadece takımın değil tüm ligin en önemli skrorerlerinden biri olan Gilgeous-Alexander’ın yokluğunda Giddey, Dort, Williams gibi alternatif skor opsiyonları ile ayakta kalmaya çalışıyorlar ki bu maçta da Kanadalı skorerden faydalanamayacaklar yine. 

Jazz ise son dönemde inişli-çıkışlı performanslar sergiledi. 31 galibiyetleri var ve 10. sıradalar, şuan için play-in potasındalar. Diğer taraftan son dönemde iki skorerleri Clarkson ve Sexton’ın sakatlık nedeniyle yokluğunda üretimde zorlandıklarını da gördük. Son 2 maçta bizlere 220 ve 196 sayı izletmişlerdi. Son maçta konferansın zayıf ekiplerinden Spurs’e hem de evlerinde 94-102 ile kaybetmekten kurtulamamışlardı. Clarkson ve Sexton dışında başka eksikleri yok. 

İki takımın da önemli kısa skorerleri eksik. Bir tarafta Gilgeous-Alexander, diğer tarafta Clarkson ile Sexton sahada olamayacaklar. Bu nedenle de iki takımın son haftalarda olduğu skor potansiyelinin düşeceğini söylemek yanlış olmayacaktır. Denk diyebileceğimiz iki takımın karşılaşmasında taraf bahsinin riskli olduğunu düşünürsek, toplam baremden alt seçeneği doğru bir hamle olarak öne çıkıyor. 

İddaa Oranı: ALT (234.5) – 1.47
Betroad Oranı: ALT (234.5) – 1.67
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

NBA iddaa tahmin ve analizleri

Washington Wizards – San Antonio Spurs İddaa Tahmini (2) 25.03.23

NBA Doğu Konferansı ekiplerinden Washington Wizards Cumartesi günü saat 02:00’da Batı ekibi San Antonio Spurs …