Anasayfa / Almanya easyCredit BBL / Oldenburg – Göttingen İddaa Tahmini 27.04.18

Oldenburg – Göttingen İddaa Tahmini 27.04.18

almanya bbl basketboltahmin.net iddaa tahmin ve analiz
almanya bbl basketboltahmin.net iddaa tahmin ve analiz

Almanya BBL 32.hafta mücadelesinde Oldenburg Cuma saat 21:30’da Gottingen ile karşı karşıya gelecek. Hem İddaa hem de Bets10 deplasman takımı lehine 15.5 handikap açıklamışlar.

Oldenurg 31 haftanın ardından aldığı 19 galibiyet ile şuanda 7.sırada yer alıyor. Ama hedefledikleri 4.sıradan sadece 1 galibiyet uzaktalar. Yani kalan haftalarda köprünün altında daha çok su akacak. Bu sezon iç saha performansları ise orta şekerli, 15 maçtan 10 galibiyet çıkarabildiler. Son haftalarda ise evlerindeki performansları daha iyi, 4 maçtan 3 galibiyet alırken. Bu galibiyetlerde sırasıyla 12, 23 ve 2 sayı fark elde ettiler. Son maçta ligin vasat takımlarından Mitteldeutscher’i son topta yenebilmişlerdi.

Gottingen ise 9 galibiyetle 15.sırada yer alıyor. Evet düşme potasından 2 maç uzaktalar ama daha önlerinde 3 maç var ve halen tehlikeyi tam olarak atlatmış, rahatlamış değiller. Deplasman karneleri vasat, 15 maçta sadece 3 kere gülebildiler. Son 3 deplasman maçlarından ikisini kaybettiler. Bu kaybedilen 2 maçta sırasıyla Jena’dan 11 ve Bonn’dan 12 sayı fark yemişlerdi. Geçen hafta Giessen’i deplasmanda 9 sayı farkla yenerek moral depolamışlardı.

İki takımın da kalan haftalarda hedefleri var, bu nedenle ciddiye alacakları bir maç olacak. Oldenburg son haftalarda evinde çok net galibiyetler alamadı ki Mittledeutscher gibi hedefi kalmamış sıradan bir takımı bile son topta geçebilmişlerdi. Gottingen ise son deplasman maçında Giessen’i yendi ki zaten son haftalarda evden uzakta kaybetseler de kolay pes etmediklerini gördük. Bu maçta da son çeyreğe kadar maçın içerisinde kalacaklarını ve kaybetseler bile handikapın aşılmayacağını düşünüyorum.

Güven İndeksi: 8/10

İddaa Oranı: MS 2 (+15.5) / 1.70

Bets10 Oranı: MS 2 (+15.5) / 1.90Hakkında Fersu Yahyabeyoğlu

Fersu Yahyabeyoğlu
Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunuyum. 7 yaşında Çukurova alt yapısında tanıştığım basketbol, ilerleyen yaşlarda bende bir tutku haline geldi. Yerel liglerde 11 yıl boyunca lisanslı basketbol oynadıktan sonra üniversite yıllarımda da amatör olarak oyuncu gözlemciliği yapmaya başladım. Sonrasında Türkiye'nin önde gelen basketbol portallarında köşe yazarlığı yapmaya başladım. Son 5 yıldır basketbolun bahis tarafı ile de ilgileniyorum. Uzmanlık alanım Avrupa ligleri, özellikle Euroleague, BSL, VTB ve İspanya liglerini yakından takip ediyorum.

Mutlaka bakın

İsveç – Danimarka İddaa Tahmini 21.02.19

2021 Eurobasket Ön-Elemeleri kapsamında İsveç Perşembe saat 20:30’da Danimarka ile karşılaşacak. Bets10 deplasman takımı lehine …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir