Anasayfa / Almanya easyCredit BBL / Oldenburg – Ludwigsburg İddaa Tahmini 18.05.23

Oldenburg – Ludwigsburg İddaa Tahmini 18.05.23

Almanya easyCredit BBL çeyrek final serisi 2. maçında Oldenburg Perşembe günü saat 16:00’da Ludwigsburg ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de intobet misafir takım lehine 3.5 handikap belirlemişler.

Normal sezonu 4. sırada bitiren ve seriye saha avantajı ile başlayan Oldenburg bunu hiç iyi kullanamamıştı. Evinde oynadığı ilk maçta savunmada sınfta kalarak, potasında tam 90 sayı görüp 10 sayı farkla kaybettiler. Artık yarı final bileti için Ludwigsburg’u en az bir kere deplasmanda yenmek zorundalar. İlk maçta Russellu 31 sayı, 3 ribaund, 5 asist ile MVP performansı sergilemiş ama arkadaşları ona destek atamamışlardı.

Ludwigsburg her ne kadar sezonu ana hedefi olan ilk 4 sıra içinde bitirememiş olsa da ilk maçtan rakibini deplasmanda yenerek servis kırmış ve neredeyse seriye ev sahibi avantajı ile başlamış oldu! Artık sadece evlerindeki maçları kazanmaları onlara yarı final biletini getirecek… İlk maçta hücumda tam anlamıyla patlama yaptıklarını gördük. Deplasmanda olmalarına rağmen 90 sayı ürettikleri o maçta Bartolo 24 sayı, 6 ribaund, Cherry 20 sayı, Hubb 16 sayı, 10 asist ve Bahre 12 sayı, 6 ribaund ile galibiyeti getiren başlıca isimlerdi.

İki takımın normal sezonda bu sahada 29 Nisan’da oynadığı maçı Oldenburg 13 sayı farkla kazanmıştı. Ama serinin ilk maçında büyük bir hayal kırıklığı yaratmışlar, bu kez rakipleri onları benzer bir skorla kendi taraftarları önünde yenmişlerdi. Artık seriye tutunmak adına sadece bu maçı değil, hemen ardından deplasmanda çıkacakları maçı da kazanmaları gerekecek. Aksi durumda geri dönüşleri çok zor olur. Bunun bilinciyle evlerinde bu kez Russell’a takım olarak destek vereceklerini, düşük farkla da olsa kazanarak toparlanacaklarını düşünüyorum. 

İddaa Oranı: MS 1 (-3.5) – 1.43
intobet Oranı: MS 1 (-3.5) – 1.60
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Basketboltahmin.net iddaa tahminleri ve analizleri

Caribbean Storm Islands – Sabios de Manizales İddaa Tahmini 08.06.23

Kolombiya Ligi B grubu mücadelesinde Caribbean Storm Islands Perşembe günü saat 04:00’da Sabios de Manizales …