Anasayfa / Almanya easyCredit BBL / Oldenburg – Mitteldeutscher İddaa Tahmini 14.01.23

Oldenburg – Mitteldeutscher İddaa Tahmini 14.01.23

Almanya easyCredit BBL 15. hafta mücadelesinde Oldenburg Cumartesi günü saat 22:30’da Mitteldeutscher ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de intobet misafir takım lehine 8.5 handikap belirlemişler.

Oldenburg bu sezonun iddialı takımlarından birisi. 14 maçlarından 9 tanesini kazandılar ve kendilerine 4. sırada yer buldular. Evlerindeki performansları da gayet iyi, son 5 maçlarından 4 tanesini kazandılar. Son olarak konuk ettikleri ligin dişli ve formda takımlarından Chemnitz’i son nefeste 2 sayı ile de olsa yenmişlerdi. Russell, Klassen, Lomazs, Teague, Drechsel, Holyfield gibi silahlar yine en güvendikleri isimler olacaklar.

Mitteldeutscher ise ligin vasat ekiplerinden birisi. 14 maçlarından 6 tanesini kazanabildiler. Özellikle deplasman karneleri sıkıntılı, 7 maçlarından 5 tanesini kaybettiler. Son 2 maçlarında şampiyon Alba’dan tam 26 sayı fark yerken, Gottingen’e karşı ise direnseler de 3 sayı farkla yenildiler. Geçen hafta ise denk rakiplerinden Braunschweig’ı konuk etmişler ve zor da olsa 4 sayı farkla yenilmişlerdi. 

İki takım arasında hem kalite hem de puan tablosunda yer anlamında net farklar var. Oldenburg’un ilk 4 yarışından kopmamak ve play-off sıralamasındaki yerlerini korumak adına evinde hata yapmayacağını düşünüyorum. Russell, Lomazs, Teague, Drechsel gibi silahlarla kalite farkını sahaya yansıtacaklarını, handikapı geçerek hanelerine rahat bir galibiyet yazdıracaklarını tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: MS 1 (-8.5) – 1.47
intobet Oranı: MS 1 (-8.5) – 1.60
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Euroleague iddaa tahmin ve analizleri

Olympiakos – Maccabi Tel Aviv İddaa Tahmini 27.01.22

Turkish Airlines Euroleague 21. hafta mücadelesinde Olympiakos Cuma günü saat 22:30’da Maccabi Tel Aviv ile …