Anasayfa / Almanya easyCredit BBL / Oldenburg – Ratiopharm Ulm İddaa Tahmini 22.05.21

Oldenburg – Ratiopharm Ulm İddaa Tahmini 22.05.21

Almanya easyCredit BBL çeyrek final serisi 2. maçında Oldenburg Cumartesi saat 19:00’da Ratiopharm Ulm ile karşılaşacak. İddaa toplam sayı limitini 170.5 olarak açıklamışken Bets10 ise oranı 171.5 olarak belirlemiş.

Oldenburg normal sezonu 3. sırada bitirerek ne kadar iyi bir takım olduğunu göstermişti. Özellikle hücum performansları ve üretken oyunları ile sezon boyunca dikkat çekmişlerdi ki bunu play-off’a da taşımayı başardılar ama savunmada çok zorlandıkları maçta Ulm’a kendi sahalarında 88-93 ile yenilerek ev sahibi avantajlarını da kaybetmiş oldular. Tecrübeli isimler Paulding 16 sayı, Boothe 15 sayı ve Mahalbasic 13 sayı ile takımlarını taşısalar da takım savunmasındaki problemler onları galibiyetten uzak tutmuştu.

Normal sezonu 6. sırada bitiren Ulm ise son maçlarda ortaya koyduğu müthiş performansı ve kazanma alışkanlığını play-off’a da taşıdı ve deplasmanda olmasına rağmen Obst ve Caupain ikilisinden gelen toplam 42 sayı eşliğinde tam 93 sayı ürettiler ve denk rakiplerini devirmeyi başardılar. Evet savunmada zaman zaman zorlandılar ama hücumda bu iki etkili kısa skorerin yanına Osetwkowski’nin de pota altındaki etkinliğini ekleyince kazanabilecek seviyede skor üreterek ev sahibi avantajını rakibin elinden almış oldular.

İki takım arasında ciddi farklar olmadığını sezon boyunca görmüştük. Evet sıralama açısından ve takımdaki tecrübe seviyesi açısından Oldenburg bir adım önde ki bu maçı da evlerinde oynayacaklar. Dolayısıyla kazanarak seriyi Ulm’a taşıma ihtimalleri yüksek. Ama taraf bahsine ikinci dereceden güveniyorum. Asıl beklentim sezon boyunca bizlere izlettikleri gibi yine yüksek tempolu bir mücadele ortaya koymaları ve ilk maçta olduğu gibi karşılıklı olarak 85 baremini geçip maçı üste taşımaları olacak. 

İddaa Oranı: ÜST (170.5) – 1.50
Bets10 Oranı:  ÜST (171.5) – 1.72
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

Polonya – Brezilya İddaa Tahmini 23.06.21

2020 Tokyo Olimpiyatları’na katılabilmek için eleme maçlarına çıkacak iki takımın hazırlıklar kapsamında oynayacağı maçta Polonya …