Anasayfa / Genel / Oldenburg – Ratiopharm Ulm Maçı İddaa Tahmini 23 Mayıs 2017

Oldenburg – Ratiopharm Ulm Maçı İddaa Tahmini 23 Mayıs 2017

Oldenburg - Ratiopharm Ulm Maçı İddaa Tahmini 23 Mayıs 2017
Oldenburg – Ratiopharm Ulm Maçı İddaa Tahmini 23 Mayıs 2017

Çeyrek final serisinde normal sezonun dördüncüsü Bayreuth’u ev sahibi avantajı olmamasına rağmen elemeyi başaran Oldenburg 23 Mayıs Salı günü saat 21:30’da yarı final ilk maçında deplasmanda kaybettiği Ratiopharm Ulm‘u bu kez evinde ağırlayacak.

Hücum basketbolunu tercih eden iki takımın çekişmeli mücadelesinin detaylarına geçerken önce baremlere bakalım. En iyi online bahis sitelerinden biri olan Bets10‘da deplasman takımı lehine 2.0 handikap açılmışken toplam sayı limiti de 165.5 olarak set edilmiş. İddaa‘da 786 koduyla açılan maçta deplasman takımı lehine 1.5 handikap set edilirken toplam sayı baremi de 165.5 olarak belirlenmiş.

İlk Turun Süprizine İmza Attılar

Koç Drijencic’in ekibi Oldenburg ilk maçta deplasmanda oynamasına rağmen hücum basketbolundan ödün vermemiş ve güçlü rakibi karşısında direnmişti. Ribaundlarda takım olarak yenilmemeleri bunun yanında hücumda organize olarak topun değerini bilmeleri onları maçın içerisinde tutmuştu. İki tecrübeli isim Rickey Paulding ve Brian Qvale takımı sırtladılar bu zorlu maçta. Chris Kramer ve Frantz Massenat‘ın vasat kaldığı bir günde bu iki isimden tam 45 sayı buldular. Ama benchten katkı alamamaları ve üç sayı savunmasında delik deşik olmaları mağlubiyeti kaçınılmaz kıldı.

Play-Off’un Farklı Olduğunu Anladılar

Normal sezonu lider tamamlayan Ratiopharm Ulm ilk turda Ludwigsburg karşısında beklentilerin aksine oldukça zorlandı, evlerindeki ilk maçı kaybetmelerinin cezasını seriyi 5.maça kadar uzatarak çektiler. Yarı finalde ise ilk maçta evlerinde sezonun flaş ekiplerinden Oldenburg’u yine alıştıkları gibi atarak yenmeyi başardılar. Sezonun en etkili en dikkat çekici şutörü Chris Babb yine sahnedeydi, 7/10 üçlük atarak Oldenburg’u adeta tek başına yıktı diyebiliriz. Ayrıca sezonun vasat isimlerinden Braydon Hobbs da ekstra bir performans sergiledi ve yay gerisinden 4/4 ile önemli bir katkı verdi takımına. Augustine Rubit‘in kötü oynadığı bir günde, Hobbs ile birlikte Taylor Braun‘dan gelen ekstra katkı çok önemliydi. Raymond Morgan da istikrarını korudu, pota altında yine en güvenilir isimdi.

Oldenburg – Ratiopharm Ulm İddaa Tahmini

İlk maçta bizlere keyifli ve bol skorlu bir mücadele izleten iki takımdan yine benzer bir performans bekliyorum. Bu kez Oldenburg kendi sahasında seriden kopmamak adına daha fazla direnç gösterecektir ama yüksek tempoda oynama alışkanlıkları yine Ulm‘un ekmeğine yağ sürer, bir kez daha çok atan kazanır diyorum.

Güven indeksi: 7/10

İddaa Oranı: üst (165.5) / 1.70

Bets10 Oranı: ÜST (165.5) / 1.88Hakkında basketboltahmin

Mutlaka bakın

NBA iddaa tahmin ve analizleri

New York Knicks – Toronto Raptors İddaa Tahmini (2) 22.12.22

NBA normal sezon mücadelesinde New York Knicks, çarşambayı perşembeye bağlayan gece saat 03:30’da Toronto Raptors ile Madison …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir