Anasayfa / Almanya easyCredit BBL / Oldenburg – Telekom Bonn İddaa Tahmini 25.05.19

Oldenburg – Telekom Bonn İddaa Tahmini 25.05.19

Almanya easyCredit BBL play-off çeyrek final serisi 2.maçında Oldenburg Cumartesi saat 19:00’da Telekom Bonn ile karşılaşacak. İddaa toplam sayı limitini 180.5 olarak açıklamışken Bets10 ise limigi 178.5 olarak belirlemiş.

Oldenburg bu sezonun en önemli ve en formda takımlarından biri, bunu da zaten ilk 2 maçta gösterdiler. İki maçta da özellikle hücum etkinlikleri ile ön plandaydılar, ilk maçı 105 ikinci maçı 97 sayı atarak kazanmayı bildiler. Mahalbasic pota altındaki triple-double performanslarını sürdürürken Cummings de takımını çok iyi organize ediyor.

Bonn ise ilk 2 maçta Oldenburg’un etkili hücum performansını izlemekle yetinmiş, bırakın durdurmayı onları yavaşlatamamışlardı bile. Aslında tempoya onlar da ayak uydurup hücumda fena iş çıkarmadılar ama bu galibiyet için yeterli olmadı tabi. İlk maçta 105, ikinci maçta ise tam 97 sayı görmüşlerdi potalarında.

Oldenburg Cummings ve Paulding liderliğinde özellikle iç sahada açık alanı çok iyi kullanan, hücumda en verimli performans sergileyen takımların başında geliyorlar. Bonn’un da onları ilk iki maçta yavaşlatamadıklarını görmüştük. Bu maçta da Oldenburg’un farklı bir senaryo izletmeyeceğini ve yine 100 sayılara yakın bir skor üreterek rahat kazanacağını, Bonn’un da 85 sayılara çıkabileceğini düşünüyorum. Bu nedenle de tercihim üst seçeneği olacak.

İddaa Oranı: ÜST (180.5) / 1.70
Bets10 Oranı: ÜST (178.5) / 1.67
Güven İndeksi: 8/10Hakkında basketboltahmin

basketboltahmin

Mutlaka bakın

Fiba Şampiyonlar Ligi Basketbol.net iddaa tahmin ve bahis analizleri

Bakken Bears – Keravnos İddaa Tahmini 20.09.19

FIBA Şampiyonlar Ligi ilk eleme turu 2. maçında Bakken Bears Cuma saat 19:30’da Keravnos ile …

Basketboltahmin.net sitemize tecrübeli yazar alımları yapılacaktır. Lütfen iletişim için iletişim sayfamızda ki mail adreslerimize tecrübe detaylarınız ile birlikte ulaşın.