Anasayfa / Almanya easyCredit BBL / Oldenburg – Telekom Bonn İddaa Tahmini 25.05.19

Oldenburg – Telekom Bonn İddaa Tahmini 25.05.19

Almanya easyCredit BBL play-off çeyrek final serisi 2.maçında Oldenburg Cumartesi saat 19:00’da Telekom Bonn ile karşılaşacak. İddaa toplam sayı limitini 180.5 olarak açıklamışken Bets10 ise limigi 178.5 olarak belirlemiş.

Oldenburg bu sezonun en önemli ve en formda takımlarından biri, bunu da zaten ilk 2 maçta gösterdiler. İki maçta da özellikle hücum etkinlikleri ile ön plandaydılar, ilk maçı 105 ikinci maçı 97 sayı atarak kazanmayı bildiler. Mahalbasic pota altındaki triple-double performanslarını sürdürürken Cummings de takımını çok iyi organize ediyor.

Bonn ise ilk 2 maçta Oldenburg’un etkili hücum performansını izlemekle yetinmiş, bırakın durdurmayı onları yavaşlatamamışlardı bile. Aslında tempoya onlar da ayak uydurup hücumda fena iş çıkarmadılar ama bu galibiyet için yeterli olmadı tabi. İlk maçta 105, ikinci maçta ise tam 97 sayı görmüşlerdi potalarında.

Oldenburg Cummings ve Paulding liderliğinde özellikle iç sahada açık alanı çok iyi kullanan, hücumda en verimli performans sergileyen takımların başında geliyorlar. Bonn’un da onları ilk iki maçta yavaşlatamadıklarını görmüştük. Bu maçta da Oldenburg’un farklı bir senaryo izletmeyeceğini ve yine 100 sayılara yakın bir skor üreterek rahat kazanacağını, Bonn’un da 85 sayılara çıkabileceğini düşünüyorum. Bu nedenle de tercihim üst seçeneği olacak.

İddaa Oranı: ÜST (180.5) / 1.70
Bets10 Oranı: ÜST (178.5) / 1.67
Güven İndeksi: 8/10Hakkında Fersu Yahyabeyoğlu

Fersu Yahyabeyoğlu
Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunuyum. 7 yaşında Çukurova alt yapısında tanıştığım basketbol, ilerleyen yaşlarda bende bir tutku haline geldi. Yerel liglerde 11 yıl boyunca lisanslı basketbol oynadıktan sonra üniversite yıllarımda da amatör olarak oyuncu gözlemciliği yapmaya başladım. Sonrasında Türkiye'nin önde gelen basketbol portallarında köşe yazarlığı yapmaya başladım. Son 5 yıldır basketbolun bahis tarafı ile de ilgileniyorum. Uzmanlık alanım Avrupa ligleri, özellikle Euroleague, BSL, VTB ve İspanya liglerini yakından takip ediyorum.

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

Capo d’Orlando – Treviso İddaa Tahmini 17.06.19

İtalya Lega Basket Serie A2 final serisi 3.maçında Capo d’Orlando Pazartesi saat 21:45’de Treviso ile …