Anasayfa / Colonias Gold / Olimpia – Colonias Gold İddaa Tahmini 19.06.24

Olimpia – Colonias Gold İddaa Tahmini 19.06.24

Paraguay Ligi kazananlar etabı mücadelesinde Olimpia Çarşamba günü saat 02:30’da Colonias Gold ile karşılaşacak. intobet misafir takım lehine 6.5 handikap belirlemişken İddaa ise bu maça oran açmamış.

Olimpia bu etabın favorilerinden birisi, nitekim 3 maçtan ikisini kazanarak da bunu gösterdiler. İlk 2 maçta Colonias’ı 23 sayı ve Felix’i 7 sayı farkla geçerken son maçta 14 Haziran’de ise konuk ettikleri San Jose karşısında son nefeste 2 sayı farkla kaybederek beklenmedik bir sonuç almışlardı. 76-78 yenildikleri o maçta Peralta 19 sayı, Carbonari 15 sayı, 13 ribaund ve Graham 15 sayı, 6 ribaund, 6 asist ile direnen başlıca isimlerdi. 

Colonias ise şuana kadar pek favlık gösteremedi bu etapta ve 3 maçtan ikisini kaybetti… İlk maçta evlerinde olmalarına rağmen buradaki rakiplerine 23 sayı farkla ve son maçta da Felix’e de son nefeste 1 sayı kaybettiler. Aradaki maçarda ise evlerinde oynamanın avantajını kullanıp San Jose’yi 9 sayı farkla geçmişlerdi. Paulo, Peralta ve Mijares takımın öne çıkan silahları konumundalar. 

İki takım arasında bir siklet farkı olduğunu 7 Haziran’daki karşılaşmaları bize söylüyor zaten. Olimpia o maçta deplasmanda olmasına rağmen rakibini tam 23 sayı farkla ezip geçmişti! Şimdi bu maçta kendi sahalarında da farklı bir senaryoya izin vereceklerini düşünmüyorum. Peralta, Carbonari, Graham gibi silahların liderliğinde handikapı geçerek bir kez daha kazanmalarını bekliyorum. 

İddaa Oranı: –
intobet Oranı: MS 1 (-6.5) – 1.65
Güven Endeksi: 6Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Kanada Basketbol Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Winnipeg Sea Bears – Calgary Surge İddaa Tahmini 24.07.24

Kanada Ligi Batı Konferansı mücadelesinde Winnipeg Sea Bears Çarşamba günü saat 03:00’da Calgary Surge ile …