Anasayfa / Cantu / Olimpia Milano – Cantu İddaa Tahmini 21.03.21

Olimpia Milano – Cantu İddaa Tahmini 21.03.21

İtalya Lega Basket Serie A 23. hafta mücadelesinde Olimpia Milano Pazar saat 20:00’da Cantu ile karşılaşacak. İddaa misafir takım lehine 12.5 handikap belirlemişken Bets10 ise handikapı 11.5 olarak açıklamış.

Milano 20 maçın ardından hanesine 17 galibiyet yazdırmış durumda ve ligde Brindisi’nin 2 adım önünde liderlik koltuğunda oturuyorlar. Bu sezon evlerindeki 10 maçtan ise 8 tanesini kazandılar. Son iç saha maçlarında ise Fortitudo’yı tam 26 sayı farkla geçerek kendilerinden alt sikletlerdeki takımlara karşı kalite farkını nasıl sahaya yansıttıklarını net olarak göstermiş oldular. Rodriguez, Punter, Shields ve sakatlıktan döndükten sonra hemen ritmine kavuşan LeDay takımın öne çıkan isimleri konumundalar.

Cantu ise bu sezonun vasat ekiplerinden biri, 21 maçın ardından hanelerine sadece 7 galibiyet yazdırabildiler ve düşme potasından da averajla uzaktalar şuanda. Deplasman karneleri de sıkıntılı, evden uzaktaki son 4 maçlarını üst üste kaybettiler. Bu maçlarda rakiplerine zaman zaman direnmiş olsalar da Pesaro’dan 24 sayı fark yediklerini de belirtelim. Geçen hafta ise evlerinde oynamanın avantajıyla denk rakiplerinden Cremona’yı geçmişlerdi. Gaines ve Jaime Smith galibiyetin başmimarları olmuşlardı.

İki takım arasındaki kalite farkını detaylıca anlatmaya gerek yok. Milano sadece Serie A’nın değil bu sezon Euroleague’in de en iyi takımlarından biri. Dolayısıyla bu maçta da farklarını net olarak sahaya koymalarını bekliyorum. Artık sezonun son kısımlarına yaklaıyoruz ve liderlik koltuğunda sağlam oturabilmek için bu tarz zayıf rakiplere karşı kendi sahalarında hata yapmayacaklarını düşünüyorum. Koç Messina’nın öğrencilerinin dominant bir performansla kazanmasını ve handikapı aşmalarını bekliyorum.

İddaa Oranı: MS 1 (-12.5) – 1.40
Bets10 Oranı:MS 1 (-11.5) – 1.48
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Basket Guru

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

Tianjin – Liaoning İddaa Tahmini 13.04.21

Çin Ligi 56. maç gününde Tianjin Salı saat 06:00’da Liaoning ile karşılaşacak. İddaa ev sahibi …