Anasayfa / FC Bayern Munich / Olimpia Milano – FC Bayern Munich İddaa Tahmini 04.05.21

Olimpia Milano – FC Bayern Munich İddaa Tahmini 04.05.21

Turkish Airlines Euroleague play-off serisi 5. ve son maçında Olimpia Milano Salı saat 21:45’de FC Bayern Munich ile karşılaşacak. İddaa ev sahibinin galibiyeti için 1.30 oran açıklamışken Bets10 ise oranı 1.47 olarak belirlemiş.

Koç Messina’nın öğrencileri seriye kendi sahasındaki son saniye galibiyetiyle başlamış sonrasında ikinci maçı rahat kazanmıştı. 2-0 ile gittikleri Audi Dome’da ise rakiplerine karşı iyi direnler, maçları son anlara kadar taşıdılar ama iki maçı da kaybederek serinin 2-2’ye gelmesine engel olamadılar. Şimdi tamam mı devam mı maçı için tekrar kendi sahalarına geldiler. Son maçta Delane 28 sayı ve Shields 17 sayı ile çok etkili olsalar da Rodriguez, Hines, Datome gibi tecrübeli yıldızları devreye sokamamaları Bayern’in ufak farkla kazanmasına neden olmuştu.

Koç Trinchieri’nin öğrencileri bu sezon her zaman yaptıkları gibi kendi sahalarında pes etmediler. Sonuna kadar götürdükleri ve çok iyi savaştıkları iki iç saha maçını da kazanarak seriye tutunmayı başardılar. Ancak son maçta ciddi anlamda zorlandıklarını, çok yıprandıklarını da belirtmek lazım. Seri boyunca istikrarsız oynayan Baldwin’den gelen 18 sayı ve Zipser’in 16 sayı ile ortaya koyduğu x-faktör katkısı, kritik yerlerde gelen basketleri onlara bu zor galibiyeti getirmiş, seriye tutunmalarını sağlamıştı. Bu maçta da Djedovic ve Weiler-Babb’dan faydalanamayacaklar. 

Biri ligi 4. diğer 5. bitirmiş, tam anlamıyla denk güçlerin kapışmasını izliyoruz bu seride. 4 maçtan 3 tanesinde çift haneli galibiyetler olmadı zaten. Son maçta Milano deplasmanda olmasına rağmen iyi direnmiş ama sonunu getirememişti. Şimdi fişi çekmek için kendi evlerinde bir şansa sahipler. Daha geniş ve daha kaliteli bir kadroya sahipler ki ilk kez play-off oynayan rakipleri karşısında Delaney, Rodriguez, Datome, Hines gibi buraları oynamayı çok iyi bilen tecrübeli yıldızlara sahipler. Bu avantajlarını kullanarak evlerinde hata yapmayacaklarını ve kazanarak adlarını Final Four’a yazdıran taraf olacaklarını düşünüyorum. Alternatif olarak 155-160 arası baremlerden alt seçeneklerine yönelebilirler. 

İddaa Oranı: MS 1 – 1.30
Bets10 Oranı: MS 1 – 1.47
Güven Endeksi: 8



Hakkında Basket Guru

Basket Guru

Mutlaka bakın

almanya bbl basketboltahmin.net iddaa tahmin ve analiz

Wurzburg – Frankfurt İddaa Tahmini 07.05.21

Almanya easyCredit BBL 28. hafta erteleme maçında Wurzburg Cuma saat 20:00’da Frankfurt ile karşılaşacak. İddaa …