Anasayfa / İddaa Tahminleri / Olimpia Milano – Partizan İddaa Tahmini 09.03.23

Olimpia Milano – Partizan İddaa Tahmini 09.03.23

Turkish Airlines Euroleague 28. hafta mücadelesinde Olimpia Milano Perşembe günü saat 22:30’da Partizan ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de intobet toplam sayı limitini 156.5 olarak açıklamışlar. 

Milano sezonun en büyük hayal kırıklıklarından birisi ama son dönemde ciddi bir çıkış yakaladılar. Son 5 maçlarını üst üste kazanarak 11 galibiyete ulaştılar ve artık play-off potasından 3 galibiyet uzaktalar. Evet kalan 8 maçta artık neredeyse hiç hata yapma lüksleri yok ama pratikte play-off şansları devam ediyor elbette. Bununla beraber son 2 resmi maçlarında hücumda daha verimli, daha diri, daha üretken bir Milano izledik. Önce içerde Scafati’yi 89-80 ile sonra da deplasmanda Valencia’yı 84-88 ile geçmişlerdi! Datome ve Hall dışında önemli bir eksikleri yok. 

Partizan da rakibi gibi son dönemde Euroleague’in istim üstündeki takımlarından birisi. Nitekim son 5 maçlarından 4 tanesini kazandılar ve bu sayede kendilerine 6. sırada yer buldular. Play-off yarışında iddiası olan takımlardan biri konumundalar. Ayrıca önemli bir konu da evden uzaktaki son 4 Euroleague maçlarını da galibiyetle kapatmış olmaları… Bu deplasman galibiyetlerinin 3 tanesinde de bu maçtaki barem geçilmiş sırasıyla, 157, 162, 167 sayı üretilmişti. Son olarak bir diğer İtalyan ekibi Bologna’yı deplasmanda 79-88 ile geçmişlerdi. Koprivica dışında eksikleri yok. 

Avrupa basketbolunun son 10 yılına damga vurmuş iki duayen koç, Messina ve Obradovic’in kapışmasını izleyeceğiz! Her ne kadar iki koçun da basketbol anlayışlarının temelinde savunma yer alıyor olsalar da son dönemde bunun aksine takımları yüksek tempoda, verimli hücum ederek ve bol skor üreterek iyi sonuçlar alıyorlar. Bu maçta da bir tarafta Napier, Baron, Pangos diğer tarafta Exum, Punter, Nunnally gibi etkili skorerler varken hücum performanslarının ön planda olacağını, karşılıklı olarak 80 sayıları geçmelerini bekliyorum. 

İddaa Oranı: ÜST (156.5) – 1.47
intobet Oranı: ÜST (156.5) – 1.70
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

NBA iddaa tahmin ve analizleri

Toronto Raptors – Miami Heat İddaa Tahmini (2) 29.03.23

NBA Doğu Konferansı mücadelesinde Toronto Raptors Çarşamba günü saat 02:30’da Miami Heat ile karşılaşacak. Hem …