Anasayfa / İddaa Tahminleri / Olimpia Milano – Reggio Emilia İddaa Tahmini 15.05.22

Olimpia Milano – Reggio Emilia İddaa Tahmini 15.05.22

İtalya Lega Basket Serie A play-off serisi ilk maçında Olimpia Milano Pazar saat 18:00’da Reggio Emilia ile karşılaşacak. İddaa toplam sayı limitini 154.5 olarak açıklamışken Bets10 ise limiti 153.5 olarak belirlemiş.

Milano, Euroleague defterini kapatıp lige döndükten sonra normal sezonun son 2 maçında savunma kimliğine de tekrar bürünmüş, bu maçlarda bizlere 154 ve 143 sayı izletmişlerdi ki normal sezonda çıktıkları 30 maçta ortalamada sadece 72 sayı görmüşlerdi potalarında. Son olarak deplasmanda dişli rakiplerden Venezia’yı 69-74 ile geçerek sezonu 2. sırada bitirmişlerdi son şampiyon Bologna’nın ardından. Sezonu kapatan Delaney ve sakatlığı bulunan Melli bu maçtaki önemli eksikleri olacak. 

Europe Cup final oynayan ve temsilcimiz Bahçeşehir’e kupayı kaybeden Emilia ise normal sezonu 7. sırada tamamlayabildi ve Milano eşleşmesinden kaçamadı. Sezonun 3 maçından ikisinde savunma odaklı, düşük skorlu mücadeleler izletmişlerdi bizlere, bu maçlarda sırasıyla 130 ve 146 sayı izlemiştik. Sezonun son deplasman maçında alt sıra ekiplerinden Trento’yu 69-77 ile geçmeyi başarmışlardı. Larson, Hopkins, Strautins en önemli silahlar konumundalar, Olisevicius dışında eksikleri yok.

İki takım arasında net bir kalite ve seviye farkı var. Milano’nun ne kadar güçlü bir takım olduğunu sanırım detaylıca tekrar anlatmaya gerek yok. Bu sezon Euroleague’de olduğu gibi Serie A’da da savunma odaklı bir basketbol ortaya koydular ve Reggio Emilia gibi sınırlı bir takıma karşı da savunmadan ödün vermeyeceklerini, onlara kolay sayı şansı tanımayacaklarını tahmin ediyorum. Tempoyu kontrol ederek rakibi yarı saha basketboluna zorlayacaklarını düşünüyorum, bu nedenle de bizleri düşük skorlu, hatta kısır bir maçın beklediğini öngörüyorum. Milano’nun 75-80 bandında, Emilia’nın ise 65-70 bandında kalacağını tahmin ediyorum, bu nedenle de tercihim toplam baremden üst seçeneği olacak. 

İddaa Oranı: ALT (154.5) – 1.47
Bets10 Oranı: ALT (153.5) – 1.69
Güven Endeksi: 8-10Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Fransa LNB Pro A iddaa tahmin ve analizleri

Metropolitan Levallois – Paris İddaa Tahmini 17.05.22

Fransa Betclic ELITE Pro A 34. ve son hafta mücadelesinde Metropolitan Levallois Salı günü saat …