Anasayfa / Buducnost / Olympiakos – Buducnost İddaa Tahmini 30.11.18

Olympiakos – Buducnost İddaa Tahmini 30.11.18

Euroleague 10.hafta mücadelesinde Olympiakos Cuma akşamı saat 22:30’da Buducnost ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de Bets10 deplasman takımı lehine 14.5 handikap belirlemişler.

Olympiakos 9 maçın ardından 5 galibiyette kaldı ve yeni bir takım olsalar da beklentilerin altında kaldı koç Blatt’ın öğrencileri. Son 2 maçta ise bunun bilinciyle önemli bir reaksiyon göstererek deplasmanda Bayern’i 10 ve içerde güçlü Real’i 5 sayı ile geçmişlerdi. Bu maçta da zayıf rakipleri karşısında reaksiyona devam ettirerek, seriyi 3 maça çıkaracaklarını düşünüyorum. Toupane dışında eksikleri bulunmuyor.

Buducnost cephesinde ise son maçlarda biraz kıpırdanma olsa da şansları tutup da üçlüklerin girdiği maçlar dışında galibiyet kazanmalarının zor olduğunu gördük. Özellikle deplasmanda var olmaları hiç kolay değil. Son 2 deplasman maçlarında Real’den tam 34 sayı fark yemişler ve sonrasında da Khimki’ye 16 sayı farkla kaybetmişlerdi. Ayrıca takımın önemli yerli oyuncuları bu maç için milli takım kampından, Letonya ile maç yaptıktan sonra ayrıldılar ve yorgun bir şekilde geldiler. Akılları da evlerinde Cumartesi günü Türkiye ile yapacakları büyük önem taşıyan maçta olacak. Bu maçtan sonra da hemen ülkelerine dönüp tekrar milli takım kampına katılacaklar. Bu oyuncular, Nikola Ivanovic, Petar Popovic, Suad Sehovic ve Filip Barovic.

Olympiakos son 2 maçta reaksiyon göstererek Real Madrid ve Bayern gibi önemli rakiplerini geçmeyi bilmişti. Şimdi kendi sahalarında konuk edecekleri Buducnost çok daha zayıf bir rakip, özellikle deplasmanlarda varlık gösteremiyor Karadağ ekibi ki bu maçta en önemli oyunuclarından, Nikola Ivanovic, Petar Popovic, Suad Sehovic ve Filip Barovic de milli takım kampından geldiler, akılları Cumartesi oynayacakları kritik Türkiye maçında ve fiziksel olarak da oldukça yorgunlar. Reaksiyon sürecini devam ettirmek isteyen Olympiakos’un kendi sahasında zayıf ve yorgun rakibine acımayacağını ve handikapı da geçerek rahat bir galibiyet alacağını düşünüyorum.

İddaa Oranı: MS 1 (-14.5) / 1.70
Bets10 Oranı: MS 1 (-14.5) / 1.78
Güven İndeksi: 8/10

Yorum bölümü yakında aktif edilecektir.


Hakkında basketboltahmin

basketboltahmin

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

Balıkesir Büyükşehir Belediyespor – Final Gençlik 18.03.20

Türkiye Basketbol Ligi 24.hafta mücadelesinde Balıkesir Büyükşehir Belediyespor Çarşamba saat 18:00’da Final Gençlik ile karşılaşacak. …