Anasayfa / Hazırlık Maçları / Olympiakos – Olimpia Milano İddaa Tahmini 17.09.23

Olympiakos – Olimpia Milano İddaa Tahmini 17.09.23

Hazırlık Maçları kapsamında Olympiakos Pazar günü saat 20:00’da Olimpia Milano ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de intobet misafir takım lehine 3.5 handikap belirlemişler.

Yunan ekibi koç Bartzokas ile yola devam ederken Sloukas ve Vezenkov gibi iki önemli silahlarını kaybettiler ama iskeletin geri kalanını koruyarak takviyelerle güçlenmeye, Final Four hedefini sıcak tutmaya çalıştılar. Williams-Goss, Sikma, Milutinov takıma yeni ekledikleri önemli isimler. Ellerinde de Fall, Peters, Papanikolaou, McKissic, Larentzakis, Canaan, Walkup gibi değerli parçalar var zaten. 

Milano ise koç Messina yönetiminde yola devam ederken tekrar Final Four hedefi ile yola çıkyı yeni sezon öncesi. Lo, Tonut, Flaccadori, Poythress, Mirotic, Kamagate takıma yeni eklenen önemli parçalar olurken, Hines, Voigtmann, Shields, Hall, Baron, Pangos yola devam edilen değerli isimler konumundalar. Özellikle Mirotic, Shields, Poythress üçlüsünün sağlıklı kalabildikleri sürece fark yartacaklarını düşünüyorum yeni sezonda. 

İki takım daha yeni 15 Eylül’de karşılaşmışlar, kemik seslerinin yükseldiği savunma odaklı mücadelede Olympiakos 60-57 ile gülen taraf olmuştu. Bu maçta da savunma odaklı bir basketbol izleyebiliriz ama iki takımın aslında ne kadar önemli bir skor potansiyeline sahip olduğunu düşündüğümüzde açılan limit bana riskli geliyor. Bunun yerine bir kez daha Olympiakos’un tecrübeli kadrosuna ve evlerinde oynamalarının avantajına güvenerek tercihimi onların düşük farklı galibiyetinden yana kullanacağım. 

İddaa Oranı: MS 1 (-3.5) – 1.54
intobet Oranı: MS 1 (-3.5) – 1.77
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Basketboltahmin.net iddaa tahminleri ve analizleri

Cedevita Olimpija – Helios Suns İddaa Tahmini 25.09.23

Kranj’da yani tarafsız sahada oynanacak Slovenya Süper Kupa final maçında Cedevita Olimpija Pazartesi günü saat …