Anasayfa / Basketbol Haber / Olympiakos’da Değişim Sürüyor

Olympiakos’da Değişim Sürüyor

Koç Blatt’ın göreve gelmesinin ardından Olympiakos‘ta değişim devam ediyor. Hem iç transferde hem de dış transferde Yunan devinin hamleleri netleşmeye başladı. Kötü geçen sezonda özellikle son bölümlerde belki de takımın tek ayakta kalan isimlerinden olan Amerikalı uzun Jamel McLean ile yollar ayrılıyor.

Opsiyon Kullanılmayacak

Amerikalı uzunun kontratında 30 Haziran’a kadar geçerli olan bir takım opsiyonu var. Ancak koç Blatt’ın isteğiyle bu opsiyon kullanılmayacak ve oyuncuya ufak bir ödeme yapılarak yollar ayrılacak. McLean her ne kadar sezonun son bölümlerinde iyi performanslar sergilese de genel anlamda o da takımın istikrarsızlık furyasının bir parçası olmuştu. Sağlıklı kalabildiği sürece Euroleague seviyesinde halen iş yapabilecek uzunlardan biri.

Jamel McLean (2.03-1988)

Euroleague: 32 maç 17.4 dakika 8.7 sayı 4.7 ribaund 1.0 asist 11.3 verimlilik

Mobil bir uzun olması, atletik özellikleri ve patlayıcılığı sayesinde iki pota altında da tehdit oluşturması, ikili oyunları yüzdeli bitirebilmesi, konsantre olduğunda ribaundlardaki katkısı ve topu yere vurabiliyor olması ile önemli bir silah. Savunmadaki konsantrasyonu ve genel anlamda hücumdaki devamlılığı ise onun hakkındaki soru işareletleri. Kontaratını makul seviyelere çekerse 3 Euroleague temsilcimizin de alternatif olarak düşünmesi gereken isimlerden biri.

Yorum bölümü yakında aktif edilecektir.


Hakkında basketboltahmin

basketboltahmin

Mutlaka bakın

yunanistan ligi basketboltahmin.net iddaa tahmin ve analiz

AEK – Peristeri İddaa Tahmini 19.10.19

Yunanistan Ligi 4.hafta mücadelesinde AEK Cumartesi saat 17:00’da Peristeri ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir