Anasayfa / İddaa Tahminleri / Onvo Büyükçekmece – Pınar Karşıyaka İddaa Tahmini 12.05.23

Onvo Büyükçekmece – Pınar Karşıyaka İddaa Tahmini 12.05.23

Türkiye Sigorta Basketbol Süper Ligi 29. hafta mücadelesinde Onvo Büyükçekmece Cuma günü saat 18:00’da Pınar Karşıyaka ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de Hovarda toplam sayı limitini 175.5 olarak açıklamışlar.

Büyükçekmece bu sezonun flaş takımlarından birisi. Son 3 maçlarından ikisini kazanarak da tekrar çıkışa geçtiler ve 12 galibiyete ulaşarak play-off yarışında biz de varız dediler! Başarılı geçirdikleri sezonda en dikkat çeken faktörlerden birisi de evlerindeki maçlarda sergildikleri yüksek tempo ve hücum odaklı basketboldu. Son 4 iç saha maçlarından 3 tanesinde de bunun gördük, sırasıyla 170, 172 ve 169 sayı üretilmişti o maçlarda. 

Kaf-Kaf ise BCL’de istediğini alamamış olsa da ligde tam gaz yoluna devam ediyor. Koç Sarıca’nın öğrencileri ligin en verimli hücum takımlarından biri konumundalar ve bu sayede de topladıkları 20 galibiyetlle 3. sırada, Efes’in bir adım önünde yer alıyorlar. Hedefleri yerlerini korumak ve play-off’a iyi bir eşleşmeyle ev sahibi avantajı ile başlamak olacak. Sadece evlerinde değil deplasmanlarda da tempo basketbolunu sürdürüyorlar ve evden uzaktaki son 3 maçlarında bizlere sırasıyla 210, 175 ve 205 sayı izletmişlerdi!

Elbette kağıt üstünde Karşıyaka rakibinden birkaç gömlek üstün bir takım ama Büyükçekmece’nin evindeki maçlarda Crawford ve Weber liderliğinde ne kadar can yakabilen bir takım olduğunu sezon boyunca gördük. Şuanda play-off hedefleri de devam ettiği için kolay lokma olmayacaklardır. İki takımın 8 Ocak’taki ilk karşılaşmasında müthiş bir kapışma izlemiştik ve İzmir’de Karşıyaka zor da olsa 104-102 ile kazanmıştı. Bu maçta da McCollum, Angola, Kuzminskas gibi etkili silahlar liderliğinde Büyükçekmece’nin Crawford ve Weber önderliğinde ortaya koyacağı tempo basketboluna aynen karşılık vereceklerini, bizlere yine yüksek skorlu, keyifli bir mücadele izlettireceklerini tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: ÜST (175.5) – 1.59
Hovarda Oranı: ÜST (175.5) – 1.91
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Yeni Zelanda Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Southland – Taranaki İddaa Tahmini 10.06.23

Yeni Zelanda Ligi mücadelesinde Southland Cumartesi günü saat 08:00’da Taranaki ile karşılaşacak. Hem İddaa hem …