Anasayfa / NBA / Orlando Magic – Charlotte Hornets İddaa Tahmini (2) 29.10.22

Orlando Magic – Charlotte Hornets İddaa Tahmini (2) 29.10.22

NBA normal sezon mücadelesinde Orlando Magic, cumayı cumartesiye bağlayan gece saat 02:00’de Charlotte Hornets ile Amway Center’da karşı karşıya gelecek. İddaa deplasman ekibinin galibiyet oranını 1.46 olarak belirlerken intobet bu oranı 1.65 olarak belirlemiş.

Şu ana kadar oynadığı 5 maçtan da mağlubiyetle ayrılmış olan Orlando Magic maalesef sezona hak etmediği bir şekilde kötü bir başlangıç yaptı. Sakatlıklarla boğuşan Doğu konferansın ekibinde sakatlığı devam eden oyuncular parkeye dönemeden Cole Anthony de yaşadığı sıkıntı nedeniyle bu geceki maçta forma giyemeyecek. Zaten yeterince dar olan rotasyon Cole Anthony’nin yokluğunda daha da kötü bir duruma geleceği için bu maçta da işleri pek kolay olmayacak.

Charlotte Hornets sezona kendileri için çok değerli olan LaMelo Ball yokluğunda başlamıştı. İlk iki maçın ardından yaşadığı sakatlık nedeniyle son iki maçta forma giyemeyen Terry Rozier’in bugünkü durumu maç saatinde belli olacak olsa da oynama ihtimali son derece düşük. Buna rağmen 4 maçta 2 galibiyet alan Charlotte’un iyi bir durumda olduğunu söyleyebiliriz. Geride kalan maçlar sonucu maç başına 124.5 sayı üreten ekip şu an ligin en skorer takımı konumunda.

Orlando Magic her ne kadar potansiyelli bir kadroya sahip olsa da yaşadığı sakatlık sorunları nedeniyle bu potansiyelini sahaya yansıtamadı henüz. Jalen Suggs, Cole Anthony gibi önemli isimler bir kez daha kenarda oturacak. Charlotte Hornets ise New York’a konuk olup uzatmada yenildikleri maçta bile son derece istikrarlı bir hücum performansı sergilemiş ve beklentilerin bir kez daha üstüne çıkmıştı. Bugünkü maçta da iyi bir oyunla galibiyet almalarını bekliyorum.

Eksikler:

Orlando: Cole Anthony, Markelle Fultz, Jalen Suggs, Moritz Wagner, Gary Harris, Jonathan Isaac 
Charlotte: Caleb Martin (maç saati), Terry Rozier (maç saati), LaMelo Ball

İddaa Oranı: MS 2 – 1.46
intobet Oranı: MS 2 – 1.65
Güven Endeksi: 8 Hakkında Kaya Pekoğlu

Mutlaka bakın

NBA iddaa tahmin ve analizleri

New Orleans Pelicans – Detroit Pistons İddaa Tahmini (2) 08.12.22

NBA normal sezon mücadelesinde New Orleans Pelicans, çarşambayı perşembeye bağlayan gece saat 04:00’te Detroit Pistons ile Smoothie …