Güncel
Anasayfa / NBA / Orlando Magic – New York Knicks İddaa Tahmini (2) 18.02.21

Orlando Magic – New York Knicks İddaa Tahmini (2) 18.02.21

NBA normal sezon mücadelesinde OrlandoMagic, Çarşambayı Perşembeye bağlayan gece saat 03:00’te New York Knicks’le karşı karşıya gelecek. İddaa bu maçta deplasman ekibinin galibiyet oranını 1.42 olarak belirlerken, bets10 1.58 olarak belirlemiş.

Orlando Magic, son günlerde yaşadığı sakatlık problemleri nedeniyle üst üste mağlubiyetler aldı. Doğu konferansında oluşan treni yavaş yavaş kaçırıyorlar. İlk 8 yapma ihtimalleri oldukça zorlaşıyor. Zaten yapı bakımından pek savaşçı bir kimliğe sahip değiller. Ve böyle geri kalmışken bir anda toparlama ihtimalleri de çok düşük. Cole Anthony ve Aaron Gordon’ın 2-3 hafta daha parkelerden uzak kalması bekleniyor. Evan Fournier’in ise durumu belirsizliğini koruyor.

New York Knicks üst üste aldığı 3 galibiyetle birlikte Orlando’nun aksine, trenin başına kadar yükseldi. 4. Olan Boston ve 8. olan Charlotte arasında 1 galibiyet farkı bulunurken, New York 14 galibiyetle 6. sırada bulunuyor. Son olarak Atlanta’yı mağlup ederek moral depolayan New York’ta, Julius Randle 44 sayıyla kariyerinin en iyi performanslarından birini sergilemişti. Derrick Rose 8 sayı kaydederek takıma katkıda bulunurken, varlığıyla birlikte kadro derinliğini sağlamaya devam ediyor.

Orlando Magic açısından işler pek yolunda gitmiyor. Yaşadıkları sakatlıklar tüm yükü Vucevic’in sırtına bindirmekte. Vucevic üç geçe önce 44 sayı atarak maç kazandırmayı başarsa da, son maçta sadece 12 sayıda kaldı. Ellerindeki fırsatların oldukça sınırlı olması New York’un şansını yükseltmekte. Şu sıralar daha formda bir New York görüyoruz. Payton, Randle ve Rose gibi isimlerle rakiplerine nispeten daha güçlüler. Deplasman ekibinin galibiyet alarak serisini devam ettireceğini düşünüyorum. 

Eksikler:

Orlando: Evan Fournier (belirsiz), Aaron Gordon, Cole Anthony, James Ennis (belirsiz)
New York: Mitchell Robinson

İddaa Oranı: MS 2 – 1.42
Bets10 Oranı: MS 2 – 1.58
Güven Endeksi: 8Hakkında Kaya Pekoğlu

Avatar

Mutlaka bakın

Günün NBA Kuponu 05.03.21

NBA normal sezon mücadeleleri aradan önceki son fikstürle birlikte devam ediyor. Perşembeyi Cumaya bağlayacak gece …