Anasayfa / NBA / Orlando Magic – Utah Jazz İddaa Tahmini 10.03.23

Orlando Magic – Utah Jazz İddaa Tahmini 10.03.23

NBA normal sezon mücadelesinde Orlando Magic, perşembeyi cumaya bağlayan gece saat 03:00’te Utah Jazz ile Amway Center’da karşı karşıya gelecek. İddaa ve intobet bu maçın toplam sayı limitini 230.5 olarak belirlemiş.

Orlando Magic, Portland’a karşı çok kritik bir maç kaybettikten sonra hem Holiday hem de Antetokounmpo’dan yoksun olan Milwaukee’e karşı da hiçbir çözüm üretemeyerek 134-123 kaybetti. Onlar için iş matematiksel olarak devam etse de play-in yapma durumları çok daha sıkıntıya girdi. Şu an arada 4 maçlık bir fark var ve geride kalan maç sayısı 16. Üstelik Wendell Carter’ın devam eden bir sakatlığı var.

Takas dönemindeki hamlelerden sonra bir türlü ritim bulamayan ve son dört maçını kaybeden Utah ekibi son olarak Dallas’a deplasmanda ecel terleri döktürmüş fakat son anlarda Kyrie’nin yeteneğine çare bulamayınca maçı 120-116 kaybetmişti. Takımda Mike Conley gibi ana bir yönlendiricinin artık olmayışı çok büyük sıkıntıya yol açıyor. Aynı zamanda Dallas maçında Jordan Clarkson ve Walker Kessler gibi iki ilk beş isminden de yoksun oynamışlardı. İki oyuncunun bu geceki durumları da belirsizliğini korumakta.

İki takım da benzer problemler yaşıyor kendi konferanslarında. Utah belki daha rahat bir durumun içerisinde gibi gözükebilir fakat o cephede mücadele içinde oldukları çok kaliteli rakipler var. Orlando ise sezonun geçtiğimiz zamanlarındaki temposunu kaybetmiş durumda. Biraz silkinip kendilerine gelmeleri için de vaktin geç olduğunu söyleyebiliriz. Bu geceki maçta taraf bahsinin iki uçlu da sonuçlanabileceğini düşünüyorum. Tercihim ise üstten yana olacak ki tempo seven iki takım da 115’leri aşmaya meyilli gözükmekte.

Eksikler: 

Orlando: Wendell Carter Jr.
Utah: Walker Kessler (gtd), Jordan Clarkson (gtd), Collin Sexton

İddaa Oranı: ÜST (230.5) – 1.54
intobet Oranı: ÜST (230.5) – 1.72
Güven Endeksi: 8

 


Hakkında Kaya Pekoğlu

Mutlaka bakın

NBA iddaa tahmin ve analizleri

Indiana Pacers – Dallas Mavericks İddaa Tahmini (2) 28.03.23

NBA Doğu Konferansı ekiplerinden Indiana Pacers Salı günü saat 02:00’de Batı ekibi Dallas Mavericks ile …