Anasayfa / Boulazac / Orleans – Boulazac İddaa Tahmini 04.05.21

Orleans – Boulazac İddaa Tahmini 04.05.21

Fransa Jeep Elite Pro A 34. hafta mücadelesinde Orleans Salı saat 21:00’da Boulazac ile karşılaşacak. İddaa ev sahibinin toplam sayı limitini 87.5 olarak açıklamışken Bets10 ise limiti 89.5 olarak belirlemiş.

Orleans 21 maçın ardından 10 galibiyet elde ederken play-off yarışından sadece averajla uzakta yer aldılar. Son maçlarda ise kazansalar da kaybetseler de hücum performansları ön plandaydı. Son 3 maçlarından ikisinde Nanterre’e 89 ve Roanne’a 95 sayı göndermişlerdi. 1 Mayıs’ta oynadıkları bu son maçta Fischer 27 sayı ile yıldızlaşırken Lee de 18 sayı, 11 asist ile özel bir performans sergilemiş, takımının 95 sayıya ulaşmasının temel faktörlerinden biri olmuştu. 

Boulazac ise ligin en zayıf halkası bu sezon, 21 maçtan sadecee 3 tanesini kazanabildiler ve doğal olarak puan tablosunun son sırasına demir atmış durumdalar. Son maçlarda da savunma problemleri ile ön plana çıktılar. Tempolu oynayıp en azından hücumda ayakta kalmaya çalışıyorlar ama bunu yaparken savunmayı da çok boşluyorlar. Son 2 maçlarında da bu senaryoyla Levallois’dan 91 ve Strasbourg’dan 86 sayı yiyerek kaybetmişlerdi. 

Her ne kadar kağıt üstünde iki takım arasında pek fark yok gibi görünse de puan tablosunda oluşan farkın temel nedenle Orleans’in elindeki malzemeyi çok daha iyi ve istikrarlı kullanabilmesi. Bu maçta da rakibin savunmadaki zaaflarını Lee liderliğinde iyi organize olup tempolu oynayarak değerlendireceklerini, formda bitirici Fischer’i de aktif kullanarak kazanırken 90 sayıları görebileceklerini düşünüyorum. Alternatif olarak handikaplı galibiyetleri de düşünülebilir. 

İddaa Oranı: EvSahibi ÜST (87.5) – 1.50
Bets10 Oranı: EvSahibi ÜST (89.5) – 1.95
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Basket Guru

Mutlaka bakın

Fiba Şampiyonlar Ligi Basketbol.net iddaa tahmin ve bahis analizleri

San Pablo Burgos – Strasbourg İddaa Tahmini 07.05.21

FIBA Şampiyonlar Ligi Final 8 yarı final maçında San Pablo Burgos Cuma saat 21:30’da Strasbourg …