Anasayfa / Budapesti Honved / OSE Lions – Budapesti Honved İddaa Tahmini 17.05.23

OSE Lions – Budapesti Honved İddaa Tahmini 17.05.23

Macaristan Ligi play-out grubu mücadelesinde OSE Lions Çarşamba günü saat 19:00’da Budapesti Honved ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de intobet misafir takım lehine 9.5 handikap belirlemişler.

OSE grubun iddialı takımlarından birisi. Son 5 maçlarından 4 tanesini kazandılar ve toplamda da 6 galibiyete ulaşarak liderlik yarşıında zirvede yer alıyorlar şuanda. Evlerinde de 5 galibiyetlik nefis bir serinin içindeler! Son 2 maçlarında Nyiregyhazi ve Kaposvari gibi alt sıra ekiplerini sırrasıyla 24 ve 11 sayı farkla rahat skorla geçmeyi bilmişlerdi. Son maçta Dorde Dimitrijevic 23 sayı, Calloway 21 sayı, 6 ribaund ve Barnjak 15 sayı, 11 asist ile öne çıkan isimlerdi.

Honved de grubun alt sıra ekiplerinden birisi. Son 5 maçlarından sadece 1 galibiyet çıkarabildiler ki zaten toplamda da sadece 2 galibiyetleri var! Nitekim tahmin edeceğiniz üzere deplasman karneleri ise sıkıntılı, son 5 maçlarının tamamını kaybettiler evden uzakta… Son 2 deplasman maçlarında Szedak’a 9 ve Atomeromu’ya ise 11 sayı farkla yenilmekten kurtulamamışlardı. O son maçta Sherman 31 sayı, 4 ribaund ile MVP performansı sergilese de yeterli olamamıştı.

İki takım arasında puan tablosunda da göreceğiniz üzere net farklar var. OSE grubun iddialı takımlarından birisi. Ellerinde Dimitrijevic, Calloway ve Barnjak gibi kaliteli yabancılar var. Daha önce deplasmanda olmalarına rağmen 6 sayı farkla yendikleri alt sıra ekiplerinden Honved karşısında evlerinde de hata yapmayacaklarını, çift haneli farklarla rahat bir galibiyet alarak zirve yarışındaki iddialarını sürdüreceklerini düşünüyorum.

İddaa Oranı: MS 1 (-9.5) – 1.63
intobet Oranı: MS 1 (-9.5) – 1.80
Güven Endeksi: 6Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Basketboltahmin.net iddaa tahminleri ve analizleri

Caribbean Storm Islands – Sabios de Manizales İddaa Tahmini 08.06.23

Kolombiya Ligi B grubu mücadelesinde Caribbean Storm Islands Perşembe günü saat 04:00’da Sabios de Manizales …