Anasayfa / İddaa Tahminleri / Osos de Manati – Indios de Mayaguez İddaa Tahmini 19.05.23

Osos de Manati – Indios de Mayaguez İddaa Tahmini 19.05.23

Porto Riko Ligi A grubu mücadelesinde Osos de Manati Cuma günü saat 03:00’da Indios de Mayaguez ile karşılaşacak. Rexbet toplam sayı limitini 175.5 olarak açıklamışken İddaa ise bu bahse oran açmamış.

Manati ligin yeni takımlarından biris ve ayrıca grubun en zayıf halkası, 24 maçtan sadece 7 galibiyet çıkarabildi… Diğer yandan son 5 maçlarına baktığımızda 4 tanesinde bizlere yüksek tempoda, bol skorlu mücadeleler izlettiklerini gördük. O maçlarda minimum 183 sayı üretilmişti! Evlerindeki son maçta ise Cajardo’yu 110-86 gibi farklı bir skorla geçerek bir sürprize imza atmışlardı! O maçta Ortiz 30 sayı, 7 ribaund, 5 asist ve Sosa 30 sayı, 6 ribaund, 5 asist ile yıldızlaşmışlardı.

Mayaguez ise grubun orta şekerli takımlarından birisi. Ancak son dönemde formsuzlar, 5 maçtan 4 tanesinde kayıp yazdılar! Son 2 maçlarını üst üste kaybederken iki farklı tempo mücadele sergilemişlerdi. Birinde içerde Arecibo’ya 95-103 ile kaybederken diğerinde ise San German’a deplasmanda 79-75 ile teslim olmuşlar, aslında iyi direnmişlerdi. O maçta Hogg 19 sayı, 11 ribaund ve Walker 18 sayı, 4 ribaund ile ayakta kalan başlıca isimlerdi. 

Puan tablosuna baktığımızda da iki takımın arasında aslında ciddi seviyede bir fark olmadığını görebiliriz. Diğer taraftan iki takım da son haftalarda oldukça formsuz bir görüntü verdiler, bu nedenle de taraf bahsi konusunda güven vermiyorlar. Diğer taraftan Manati savunmada zaafları fazla olan, tempoyu seven bir takım. Evlerinde de tempoyu yine forse edeceklerini, bunun Mayaguez’in de hücum performansını yukarı çıkaracağını düşünüyorum. Bu nedenle de tercihim toplam baremden üst seçeneği olacak. 

İddaa Oranı: –
Rexbet Oranı: ÜST (175.5) – 1.68
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Çekya Ligi iddaa tahmin ve analizleri

BK Opava – Decin İddaa Tahmini 28.05.23

Çekya Ligi final serisi 2. maçında BK Opava Pazar günü saat 18:10’da Decin ile karşılaşacak. …