Anasayfa / İddaa Tahminleri / Otago Nuggets – Whai İddaa Tahmini 23.06.24

Otago Nuggets – Whai İddaa Tahmini 23.06.24

Yeni Zelanda Ligi mücadelesinde Otago Nuggets Pazar günü saat 06:00’da Whai ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de Hovarda toplam sayı limitini 174.5 olarak açıklamışlar.

Otago son 2 maçını üst üste kaybetti ve bu nedenle de 6 galibiyette kaldı, hedefledikleri play-off yarışından 2 adım uzaktalar. Bununla beraber son 5 maçlarına baktığımızda sonuçlardan bağımsız olarak ortak noktanın yüksek tempo ve bol skor olduğunu görebiliriz. Bu maçların 4 tanesinde 175 baremi rahatlıkla aşılmış, bir maçta ise 172 sayı üretilmişti! Darko-Kelly, Lawrence, Bardsley takımın öne çıkan silahları konumundalar.

Whai ise ligin vasat ekiplerinden birisi. Son 4 maçlarını üst üste kaybettiler ve bu nedenle de 5 galibiyette kaldılar, play-off potasından 3 adım uzakta kalmış durumdalar. Deplasman karnelerine baktığımızda ise son 2 maçlarını üst üste kaybederken temel sıkıntılarınn savunma olduğunu gördük, bize sırasıyla 177 sayı ve 175 sayı izletmişlerdi o maçlarda. Son olarak 21 Haziran’da konuk oldukları Southland’e 93-82 ile kaybetmişlerdi.

Hem ligin alt sıralarını hem de play-off potasını yakından ilgilendiren bir karşılaşma olacak. İki ekibin de son maçlarda tempoyu forse ettiklerini ve savunmada yumuşak kalarak bize yüksek skorlar izlettiklerini biliyoruz. Kimin kazanacağını tahmin etmenin zor olduğu bu maçta da öncelikli tercihim toplam baremden üst seçeneği olacak. Bir tarafta Darko-Kelly ile Lawrence diğer tarafta Carr, Holland, Perrott-Hunt gibi silahlar varken karşılıklı olarak 85 baremini geçmelerini bekliyorum. 

İddaa Oranı: ÜST (174.5) – 1.67
Hovarda Oranı: ÜST (174.5) – 1.86
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Kanada Basketbol Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Winnipeg Sea Bears – Calgary Surge İddaa Tahmini 24.07.24

Kanada Ligi Batı Konferansı mücadelesinde Winnipeg Sea Bears Çarşamba günü saat 03:00’da Calgary Surge ile …