Anasayfa / Calgary Surge / Ottawa Blackjacks – Calgary Surge İddaa Tahmini 30.06.24

Ottawa Blackjacks – Calgary Surge İddaa Tahmini 30.06.24

Kanada Ligi mücadelesinde Ottawa Blackjacks Pazar günü saat 02:00’da Calgary Surge ile karşılaşacak. Betroad toplam sayı limitini 176.5 olarak açıklamışken İddaa ise bu maça oran açmamış.

Ottawa Doğu Konferansı’nın orta halli takımlarından birisi. Son 3 maçlarından ikisini kaybettiler ve 10 maçın ardından 3 galibiyette kaldılar. Temel sıkıntılarının savunma olduğunu net olarak söyleyebiliriz, ortalama 94 sayı gördüler potalarında. Son 5 maçlarına baktığımızda ise bize 4 tanesinde yüksek tempoda, bol skorlu mücadeleler izlettiler. O maçlarda sırasıyla 196 sayı, 176 sayı, 183 sayı ve 182 sayı üretilmişti.

Calgary son 3 maçını üst üste kazanarak 5 galibiyete ulaştı ve bu sayede de Batı’da 4. sırada kendilerine yer buldular. Onların da maçlarında yüksek tempoda bol skorlu mücadeleler izlettiler, ortalama 90 üretirken potalarında ise maç başına 86 sayı görüyorlar. Deplasmandaki son 3 maçlarına baktığımızda ise ikisinde bize 174 sayı ve 182 sayı izletmişlerdi. 

İki takım arasında bir siklet farkı olduğunu söylemek haksızlık olur. Denk güçlerin kapşması olacak diyebiliriz. Bu nedenle de handikap ya da taraf bahislerini riskli görüyorum. Diğer yandan iki takımın da çıktıkları 10 maçta yüksek tempoyu benimsediklerini ve savunmada zorlandıklarını biliyoruz. Bu maçta da farklı bir senaryo beklemiyorum. Birbirlerine tempo konusunda çanak tutacaklarını bize bol skorlu bir mücadele izleteceklerini düşünüyorum. 

İddaa Oranı: –
Betroad Oranı: ÜST (176.5) – 1.78
Güven Endeksi: 6Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Kanada Basketbol Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Winnipeg Sea Bears – Calgary Surge İddaa Tahmini 24.07.24

Kanada Ligi Batı Konferansı mücadelesinde Winnipeg Sea Bears Çarşamba günü saat 03:00’da Calgary Surge ile …