Anasayfa / İddaa Tahminleri / Oviedo – Real Madrid İddaa Tahmini 11.09.19

Oviedo – Real Madrid İddaa Tahmini 11.09.19

Yeni sezon hazırlıkları kapsamında Oviedo Çarşamba saat 22:00’da Real Madrid ile karşılaşacak. İddaa bu maça oran açmamışken Bets10 ise Oviedo lehine 15.5 handikap belirlemiş.

Oviedo İspanya 2. lig yani LEB Oro temsilcilerinden biri. Dolayısıyla seviyelerinin oldukça düşük olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz. Ancak ellerinde iki önemli isim var, zaman zaman Brezilya milli takımına da çağrılan Leonardo Meindl ve Finlandiya milli takımında istikrarlı bir şekilde izlediğimiz Matti Nuutinen. Ayrıca Coggins ve İzlandalı Olaffsson da potansiyelli oyuncular.

Real Madrid ise bildiğiniz gibi. Yine Euroleague ve Liga Endesa’nın en önemli favorilerinden biri konumundalar. Sakatlığı bulunan Randolph, milli takımlarda bulunan Campazzo, Deck, Laprovittola, Llull, Rudy dışında eksikleri yok. Koç Laso’nun elinde bu eksiklere rağmen Thompkins, Mickey, Carroll, Taylor, Causeur, Tavares, genç Garuba ve Reyes gibi çok önemli isimler var. 

Oviedo zaten alt lig takımı ve Real Madrid gibi bir deve karşı kafa tutabilecek kaliteye sahip değil. Evet Real’de milli takımlardan dolayı çok önemli eksikler var ellerinde kalan isimlerle de rahatlıkla Oviedo’ya üstünlük kuracaklardır. Hatta bu isimlerin ellerine gelen fırsatı iyi değerlendirerek sezon öncesi koçun gözüne girmek için ekstra iyi oynaması beklenebilir. Real’in zayıf rakibi karşısında handikapı aşarak rahat kazanmasını bekliyorum.

İddaa Oranı: –
Bets10 Oranı: MS 2 (-15.5) – 1.70
Güven İndeksi: 8

Yorum bölümü yakında aktif edilecektir.


Hakkında basketboltahmin

basketboltahmin

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

Xinjiang – Liaoning İddaa Tahmini 05.08.20

Çin Ligi yarı final serisi ilk maçında Xinjiang Çarşamba günü saat 15:00’da Liaoning ile karşılaşacak. …