Anasayfa / İddaa Tahminleri / Panathinaikos – Olympiakos İddaa Tahmini 14.06.24

Panathinaikos – Olympiakos İddaa Tahmini 14.06.24

Yunanistan Ligi final serisi 5. ve son maçında Panathinaikos Cuma günü saat 21:15’de Olympiakos ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de intobet ev sahibinin galibiyeti durumunda sayı limitini 155.5 olarak açıklamışlar.

Koç Ataman’ın ekibi tıpkı Maccabi serisinde olduğu gibi ilk bölümde saha avantajını iyi değerlendirememiş, ilk maçı evinde kaybetmişti. Ardından deplasmanda da kaybederek 2-0 geriye düştüler! Ama 3. maçı evlerinde ve son maçı deplasmanda kazanarak 2-2 beraberliği yakaladılar, saha avantajını da yeniden alarak bu tamam mı devam mı maçını evlerinde oynama şansını yakaladılar. 

Koç Bartzokas’ın ekibi ilk maçı OAKA’da kazanarak rakibine soğuk bir duş aldırmış, seride saha avantajını ve psikolojik üstünlüğü almıştı. Hatta sonrasında evlerinde de kazanarak 2-0’a geldiler ama bir türlü 3.maçı kazanamadılar, önce deplasmanda sonra da evlerinde kaybederek rakibin geri gelmesine engel olamadılar… Seri boyunca kendi kimliklerinin dışına çıkıp Pana’nın istediği yüksek tempo ve hücum odaklı basketbolu oynadılar, kabul ettiler. 

Koç Pana takımı 2-0 geri düştüğünde Maccabi serisinde olduğu gibi çıkıp iddialı açıklamalar yaptı ve takım yine buna çok iyi reaksiyon verdi, geri gelerek 2-2’yi yakaladılar. Artık evlerinde seriyi bitirerek Euroleague şampiyonluğunun yanına lig şampiyonluğunu da ekleyebilirler. Serinin genelinde olduğu gibi yine onların istediği şekilde tempolu ve hücum odaklı bir basketbol olacağını, kazanarak OAKA’da taraftarları ile şampiyonluk kupasını kaldıracaklarını tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: MS 1 & ÜST (155.5) – 2.14
intobet Oranı: MS 1 & ÜST (155.5) – 2.60
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Porto Riko Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Osos de Manati – Capitanes de Arecibo İddaa Tahmini 25.07.24

Porto Riko Ligi çeyrek final serisi 6. maçında Osos de Manati Perşembe günü saat 03:00’da …