Anasayfa / Diablos / Panteras – Diablos İddaa Tahmini 03.07.24

Panteras – Diablos İddaa Tahmini 03.07.24

Venezüela Ligi ikinci grup mücadelesinde Panteras Çarşamba günü saat 03:00’da Diablos ile karşılaşacak. Betroad toplam sayı limitini 155.5 olarak açıklamışken İddaa ise bu maça oran açmamış.

Panteras son 5 maçtan 4 tanesini kaybederek kötü bir durumda olduğunu gösterdi. Bu nedenle de 6 galibiyette kaldılar. Play-off potasından ise 4 adım uzaktalar ve bir maçları da fazla, yani işleri epey zor artık. Son dönemdeki maçlarına baktığımızda üst üste 4 maçta sonuçlardan bağımsız olarak ortak noktanın düşük tempo ve kısır skorlar olduğunu görebiliyoruz, bize sırasıyla 129 sayı, 141 sayı, 143 sayı ve 132 sayı izletmişlerdi.

Diablos ise rakibinden de kötü durumda. Evet onlar da son 5 maçtan 4 tanesini kaybettiler ama sıkıntılı olan konu toplamda sadece 4 galibiyetlerinin olması, sadece bu grubun değil tüm ligin zayıf halkalarından biri konumundalar… Son 3 maçlarına baktığımızda ise ikisinde ortak noktanın sonuçlardan bağımsız olarak kısır üretim olduğunu görebiliriz, birinde 71 ve diğerinde 77 sayı üretebilmişlerdi. 

Takımlar bu sezon şimdiye kadar iki kere karşı karşıya geldiler ve ikisini de Panteras kazanırken bir diğer ortak nokta da kısır hücum performansları ve sert savunmalar oldu. İlk maçta 139 sayı ve ikinci maçta ise sadece 136 sayı izlemiştik! Bu maçta da farklı bir senaryo beklemiyorum. Favori konumdaki ev sahibinin kontrollü yarı saha basketbolu ve sert savunmasının bu maçı dikte edeceğini, Diablos’un da skorunu yine aşağı çekeceğini tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: –
Betroad Oranı: ALT (155.5) – 1.65
Güven Endeksi: 6Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Porto Riko Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Osos de Manati – Capitanes de Arecibo İddaa Tahmini 25.07.24

Porto Riko Ligi çeyrek final serisi 6. maçında Osos de Manati Perşembe günü saat 03:00’da …