Anasayfa / Alba Berlin / Paris – Alba Berlin İddaa Tahmini 12.09.21

Paris – Alba Berlin İddaa Tahmini 12.09.21

Hazırlık Maçları kapsamında düzenlene turnuvada ev sahibi konumundaki Paris Pazar saat 17:30’da Alba Berlin‘i konuk edecek. Bets10 ev sahibi lehine 12.5 handikap belirlemişken İddaa ise bu maça oran açmamış.

Pro A’nın yeni ekiplerinden Paris, koç Collet’yi göreve getirip Allman, Sy ve O’Quinn gibi hamleler yaparak ligde kalıcı olmak istediğinin mesajlarını verdi. Ancak henüz transferi tamamlamadılar, kadroları eksik ve ayrıca O’Quinn de henüz takıma katılmadı. Dolayısıyla da Euroleague takımları onlara epey ağır gelecektir ki zaten turnuvanın ilk maçında da bunu görmüştük, Milano’dan 31 sayılık kalp kırıcı bir fark yemişlerdi. Barbitch’den gelen 15 sayı dışında ayakta kalabilen olmamıştı. 

Koç Reneses’in emekli olmasıyla göreve gelen yardımcısı Gonzalez liderliğinde kadro yapılanmasını tamamlayan Alba, yeni sezonda da Euroleague’in flaş takımlarından biri olmaya ve BBL şampiyonluğunu tekrarlamaya çalışacak. Ellerinde Markus Eriksson, Sikma, Lo, Lammers, Thiemann, Schneider gibi iyi bir iskelet var ki yeni transferlerden Zoosman ve Smith de takıma değer katmış durumda. Evet Lammers ve Schneider sakatlıkları nedeniyle bu turnuvada oynayamıyorlar ama ilk maçta Asvel karşısında 62-71 ile kazanırken Sikma ile Thiemann da pota altında iyi işler çıkarmışlardı. 

Paris hem yeni transferi O’Quinn’den yoksun hem de daha transferi tamamlayamadı, kadrolarında halen önemli eksikler var bazı pozisyonlarda. Dolayısıyla koç Collet bu turnuvada genç isimleri değerlendirmek zorunda kalıyor. Tabi bu da Milano maçında da göreceğimiz üzere kalite ve tecrübe farkının net olarak skora yansımasına neden oluyor. Asvel karşısında formda bir görüntü veren Alba’nın da zayıf rakibi karşısında sorun yaşamaayacağını ve çift haneli farklarla, handikapı geçerek kazanacağını düşünüyorum. 

İddaa Oranı: –
Bets10 Oranı: MS 2 (-12.5) – 1.85
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

Galatasaray NEF – Fenerbahçe Beko İddaa Tahmini 18.09.21

Hazırlık Maçları kapsamında Bursa’da düzenlenen Cevat Soydaş Turnuvası mücadelesinde Galatasaray NEF Cumartesi saat 15:00’da Fenerbahçe …