Anasayfa / 7DAYS EuroCup / Paris Basketball – Türk Telekom İddaa Tahmini 10.01.23

Paris Basketball – Türk Telekom İddaa Tahmini 10.01.23

7DAYS EuroCup B grubu 10. hafta mücadelesinde Paris Basketball Salı günü saat 22:30’da temsilcimiz Türk Telekom ile karşılaşacak. İddaa misafir takımın galibiyeti için oranı 1.43 olarak açıklamışken Betroad ise oranı 1.57 olarak belirlemiş.

Paris organizasyonun yeni takımlarından birisi ama şuana kadar beklentileri aşan, iyi bir performans sergilediler. Son 5 maçlarından 4 tanesini kazandılar ve bu formda grafik sayesinde 9 maçtan 6 tanesini kazanarak kendilerine 3. sırada yer buldular. Diğer taraftan ilginçtir ki hem burada hem de Pro A’da son 4 iç saha maçlarından 3 tanesini kaybetmiş durumdalar! 14 Aralık’da kötü durumda olan Promitheas’a burada 3 sayı farkla kaybettikten sonra ligdeki son iç saha maçlarında ise denk rakipleri Gravelines’ı zorla 2 sayı farkla geçmişler, kötü gidişe dur diyebilmişlerdi.

Temsilcimiz ise bu sezon sadece EuroCup’da değil, BSL’de de flaş performanslara imza atıyor. Son olarak konuk ettikleri son 2 sezonun Euroleague şampyionu Efes’i 85-70 gibi dominant bir skorla devirmişlerdi. EuroCup’da ise ara öncesinde son olarak zorlu Karadağ deplasmanında Buducnost’u 71-84 gibi net bir skorla yenmeyi başardılar. Grant, Bouteille, Jones üçlüsü takımı taşımaya devam ediyorlar.

Her ne kadar kadro kalitesi ve puan tablosundaki durumları göz önüne alındığında takımlar arasında bir denklik var gibi görünse de Telekom net olarak rakibinden üstünde bir takım. Koç Can yönetiminde kurdukları yeni kadroyla müthiş bir uyum ve hava yakaladılar. İçerde dışarıda farketmeksizin rakipleri bir bir deviriyorlar ki son olarak duble Euroleague şampiyonu Efes’i devirmenin moral motivasyonu ile Fransa’ya geldiler. Yine Grant, Taylor ve Jones liderliğinde kazanacaklarını, grup liderliğini koruyacaklarını tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: MS 2 – 1.43
Betroad Oranı: MS 2 – 1.57
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Basketboltahmin.net iddaa tahminleri ve analizleri

Bnei Herzliya – Galil Elyon İddaa Tahmini 30.01.23

İsrail Winner Ligi 15. hafta mücadelesinde Bnei Herzliya Pazartesi günü saat 20:45’de Galil Elyon ile …