Anasayfa / Fransa Jeep Elite Pro A / Paris Levallois – Nanterre İddaa Tahmini 04.11.18

Paris Levallois – Nanterre İddaa Tahmini 04.11.18

Fransa Jeep Elite Pro A 8.hafta mücadelesinde Paris Levallois Pazar saat 20:30’da Nanterre ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de Bets10 toplam sayı limitini 156.5 olarak açıklamışlar.

Paris Levallois lige gayet iyi bir başlangıç yaptı, 7 maçtan 5 galibiyet çıkardılar ve şuanda zirve takipçilerinden biri konumundalar. Bunu yaparken kontrollü oyun ve sert savunmaları ön plandaydı. Zaten son 3 iç saha maçlarına baktığımızda da bu tabloyu net olarak görebiliriz, bu maçlarda sırasıyla 149, 169 ve 145 sayı çıkmıştı.

Nanterre cephesinde ise işler tam olarak olmasa da yolunda diyebiliriz. 6 maçtan 3 galibiyet çıkardılar, 1 maç eksikleri var. Ancak deplasman karneleri iyi değil. Deplasmanda skor bulma konusunda istikrarsız bir takımlar ve sorun yaşayabiliyorlar. Şampiyonlar Ligi’nde zayıf Opava karşısında 67 ve güçlü rakipleri Monaco karşısındaki lig mücadelesinde ise 63 sayı üretebilmişlerdi sadece.

Paris özellikle iç saha maçlarında kontrollü yarı saha basketbolunu disiplinli ve iyi oynayan, aynı zamanda da sert ve dirençli savunması ile rakiplerini fiziksel olarak çok zorlayan bir ekip. Nanterre’in de deplasman maçlarında üretim konusunda zorlanabildiğini biliyoruz ve sert rakipleri karşısında işleri hiç kolay olmayacak. Ev sahibinin favori olduğu maçta düşük temponun ve savunmaların ön planda olacağını düşündüğüm için tercihim alt seçeneği olacak.

İddaa Oranı: ALT (156.5) / 1.70
Bets10 Oranı: ALT (156.5) / 1.71
Güven İndeksi: 8/10

Yorum bölümü yakında aktif edilecektir.


Hakkında basketboltahmin

basketboltahmin

Mutlaka bakın

Fiba Şampiyonlar Ligi Basketbol.net iddaa tahmin ve bahis analizleri

Brindisi – Szombathely İddaa Tahmini 20.11.19

FIBA Şampiyonlar Ligi 6.hafta mücadelesinde Brindisi Çarşamba saat 22:30’da Szombathely ile karşılaşacak. İddaa misafir takımın …