Anasayfa / Fransa Betclic ELITE Pro A / Paris – Provence İddaa Tahmini 12.04.22

Paris – Provence İddaa Tahmini 12.04.22

Fransa Betclic ELITE Pro A 28. hafta mücadelesinde Paris Salı günü saat 21:00’da Provence ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de Rexbet toplam sayı limitini 159.5 olarak açıklamışlar.

Paris ligin vasat ekiplerinden biri. Ligin yeni takımlarından biri olarak ise ana hedefleri olan ligde kalma konusunda şuana kadar iyi iş çıkardılar, düşme hattından 3 adım uzakta kalmayı başardılar. Üst üste kazandıkları 3 maçın ardından geçen hafta konuk oldukları denk rakipleri Roanne’a 99-92 ile kaybetmekten kurtulamadılar. Bu 4 maçlık sekansta sonuçlarda ziyade ortak nokta ise yüksek tempo ve bol skordu, sırasıyla 211, 169, 178 ve 191 sayı üretilmişti o maçlarda. 

Ligin diğer yeni takımı Provence ise rakibi gibi iyi durumda değil, 27 maçtan 8 tanesini kazanabildiler ve kendilerini düşme potasında buldular. Ancak Orleans ile aralarında averaj farkı var sadece, yani ligde kalma şansları halen ciddi oranda devam ediyor. Son 5 maçlarına baktığımızda onların da bizlere yüksek tempolu, bol skorlu maçlar izlettiklerini gördük, bu maçların 4 tanesinde 160 baremi rahatlıkla geçilmişti. Son maçta ise evlerinde konuk ettikleri Nanterre karşısında hiç varlık gösterememişler ve 82-101 gibi can sıkıcı bir skorla yenilmişlerdi. 

İki takım arasında ciddi bir fark olmadığını düşünüyorum. Evet Paris sıralamada daha iyi durumda ve genç isimlerle daha yüksek enerji il oynayan bir takım ama Provence’in de tempo ve üretim konusunda son maçlarda iyi durumda olduğunu gördük. Bir tarafta Allman ile Boatright diğer tarafta Booker ve Diggs varken temponun düşük olacağını sanmıyorum, karşılıklı olarak birbirlerinin savunma zaaflarını değerlendireceklerini, bizlere bol skorlu, keyifli bir maç izleteceklerini tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: ÜST (159.5) – 1.51
Rexbet Oranı: ÜST (159.5) – 1.73
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Porto Rico Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Leones De Ponce – Grises de Humacao İddaa Tahmini 17.05.22

Porto Riko Ligi mücadelesinde Leones de Ponce Salı saat 03:00’da Grises de Humacao ile karşılaşacak …