Anasayfa / İddaa Tahminleri / Parma Perm – Lokomotiv Kuban İddaa Tahmini 27.04.22

Parma Perm – Lokomotiv Kuban İddaa Tahmini 27.04.22

VTB Ligi play-off serisi 3. maçında Parma Perm Çarşamba saat 18:00’da Lokomotiv Kuban ile karşılaşacak. İddaa ev sahibi lehine 4.5 handikap belirlemişken Rexbet ise handikapı 6.5 olarak açıklamış.

Parma normal sezonu 5. sırada bitirdi ama tabiki Rusya’nın Ukrayna’yı işgali sonrası takımdaki yabancı oyuncuların tamamı artı koç Maksyvtis ayrıldı. Dolayısıyla ciddi anlamda bir güç kaybı yaşadılar. Aslında serinin ilk maçında bunu pek hissetmediler ve güçlü rakiplerine deplasmanda iyi direnip sadece 6 sayı farkla yenilmişlerdi. Ama ikinci maçta Loko’nun Motley liderliğindeki müthiş hücum gücüne karşı koyamadılar ve 16 sayı farkla, potalarında 100 sayı görerek kaybettiler. 

Loko, Rusya’nın Ukrayna’yı işgali sonrası oluşan krizden en az etkilenen ekiplerden biri oldu diyebiliriz. Halen ellerinde Motley, Barford, McCollum, Paunic gibi değerli yabancı oyuncular var. Ayrıca Scherbenev ve Emchenko gibi Rus oyunculardan da gayet iyi katkı aldılar serinin ilk 2 maçında. Ama tabiki özellikle Motley çok ağır bastı iki maçta da. Sakatlanana kadar EuroCup’ın da bu sezonki MVP adaylarından biri olan Amerikalı uzun yine Kuban’ın en büyük kozu olacak bu deplasman maçında. 

Ev sahibi adına tamam mı devam mı maçı olacak, kaybederlerse 3-0 ile süpürülerek tatile çıkacaklar. Kuban ilk maçta rakibini biraz da hafife alarak işin beklentilerin aksine zora sokmuştu ama ikinci maçta kalitelerini ve seviye farkını net olarak ortaya koydular. Bu deplasmanda da fazla vakit geçirmeden, işi 4. maça getirmeden Parma’nın fişini çekeceklerini tahmin ediyorum. İkinic maçta gördüğümüz gibi Parma savunmasının yine Motley, Barford, McCollum üçlüsüne çözüm bulamayacağını, Loko’nun kazanırken düşük hadikapı da geçeceğini tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: MS 2 (-4.5) – 1.50
Rexbet Oranı: MS 2 (-6.5) – 1.92
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Porto Rico Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Mets de Guaynabo – Cariduros Fajardo İddaa Tahmini 24.05.22

Porto Riko Ligi mücadelesinde Mets de Guaynabo Salı günü saat 03:00’da Cariduros Fajardo ile karşılaşacak. …