Anasayfa / Adriyatik Ligi / Partizan – Kızıl Yıldız İddaa Tahmini 30.03.19

Partizan – Kızıl Yıldız İddaa Tahmini 30.03.19

Adriyatik Lig yarı final ikinci maçında Partizan Cumartesi saat 21:00’da Kızıl Yıldız ile karşılaşacak. İddaa deplasman takımı lehine 0.5 handikap belirlemişken Bets10 ise ev sahibi lehine 0.5 handikap belirlemiş.

Partizan koç Trinchieri yönetiminde ilk maçta rakibine kolay lokma olmadığını göstermişti. Deplasmanda oynamalarına rağmen çok iyi bir direnç gösterdiler ve normal süresi 85-85 biten maçı 101-106 kaybettiler. Keskin nişancı Marinkovic, Avusturalyalı uzun Londale ve tecrübeli guard Renfroe beklendiği gibi ezeli rakipleri karşısında direnişin temelini oluşturan isimler olmuşlardı.

Kızıl Yıldız ev sahibi avantajı bulunan seride ilk maçtan soğuk bir duş almak üzereydi ki Baron üçlükleri ile olaya el koydu. Evlerinde oynamalarına rağmen beklenenen çok zorlanan koç Tomic’in öğrencileri özellikle savunmada sınıfta kaldılar, rakibin tüm silahlarının devreye girmesini sağladılar. Zirbes ve Ojo’yu pota altında verimli kullanamadıkları için de kısalardaki denkliği bozmakta zorlandılar.

Şimdi Belgrad’daki ikinci maçta ev sahibi Partizan olacak ve bu kez taraftar desteğini de arkalarına alacaklar. İlk maçta ev sahibi Kızıl Yıldız’a karşı nasıl direndiklerini düşündüğümüzde bu maçta saha avantajı ile koç Trinchieri’nin farkını daha çok göstereceğini ve yine Londale, Renfroe, Marinkovic üçlüsünün liderliğinde bir galibiyet elde ederek seriye denge getirebileceklerini düşünüyorum.

İddaa Oranı: MS 1 (-0.5) / 1.70
Bets10 Oranı: MS 1 (+0.5) / 1.91
Güven İndeksi: 8/10Hakkında basketboltahmin

basketboltahmin

Mutlaka bakın

Eurocup basketboltahmin.net iddaa tahmin ve analiz

Unicaja Malaga – Metropolitan Levallois İddaa Tahmini 29.09.20

7DAYS EuroCup açılış haftası mücadelesinde Unicaja Malaga Salı saat 21:45’de Metropolitan Levallois ile karşılaşacak. İddaa …