Anasayfa / Adriyatik Ligi / Partizan – Mornar Bar İddaa Tahmini 05.01.19

Partizan – Mornar Bar İddaa Tahmini 05.01.19

Adriyatik Ligi 14.hafta mücadelesinde Partizan Cumartesi saat 21:00’da Mornar Bar ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de Bets10 deplasman takımı lehine 10.5 handikap belirlemişler.

Partizan koç Trinchieri ile güzel bir hava yakaladı ve 7 galibiyete yükselerek 5.sırada yer aldılar. Ancak halen ilk 4 yarışından bir maç uzaktalar. Evlerindeki performansları da beklentilerin altında, Belgrad’da 6 maçtan 3 tanesini kazandılar. Aralık ayında oynadıkları son 3 iç saha maçından 2 galibiyet çıkarmışlardı, FMP’yi 6 ve Eurocup’da temsilcimiz Türk Telekom’u 9 sayı ile geçmişlerdi. Renfroe transferi de onlara önemli bir güç kattı.

Mornar Bar ise 13 maçın ardından 5 galibiyet alabildi ve düşme potasının sadece 1 maç üstünde yer alıyorlar. Deplasman karneleri de iyi değil, 6 maçtan sadece 2 galibiyet çıkarabildiler. Aralık ayında iki deplasman maçı oynadılar, FMP’yi son topta 2 sayı farkla geçerken, Eurocup sahnesinde Rytas’a 4 sayı farkla yenilmişlerdi.

Partizan Renfroe hamlesiyle birlikte aradığı lideri de buldu ve artık ilk 4 için koç Trinchieri’nin elinde tüm malzemeler var. Belgrad’da ateşli taraftarları da onlara inanmış durumdalar. Bu maçta da müthiş bir atmosfer eşliğinde iyi durumda olmayan Mornar Bar’ı farklı geçerek ritmlerini kaybetmeyeceklerini düşünüyorum.

İddaa Oranı: MS 1 (-10.5) / 1.70
Bets10 Oranı: MS 1 (-10.5) / 1.81
Güven İndeksi: 7/10

Yorum bölümü yakında aktif edilecektir.


Hakkında basketboltahmin

basketboltahmin

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

Balıkesir Büyükşehir Belediyespor – Final Gençlik 18.03.20

Türkiye Basketbol Ligi 24.hafta mücadelesinde Balıkesir Büyükşehir Belediyespor Çarşamba saat 18:00’da Final Gençlik ile karşılaşacak. …