Anasayfa / AS Monaco / Pau Orthez – AS Monaco İddaa Tahmini 07.06.22

Pau Orthez – AS Monaco İddaa Tahmini 07.06.22

Fransa Betclic ELITE Pro A yarı final serisi 3. maçında Pau Orthez Salı günü saat 21:30’da AS Monaco ile karşılaşacak. İddaa misafir takımın limitini 82.5 olarak açıklamışken Rexbet ise limiti 83.5 olarak belirlemiş.

Orthez normal sezonu 6. sırada bitirmesine rağmen ilk turda 3. sıradan gelen güçlü rakibi Levallois’yı 0-2 ile geçmeyi başarmıştı. Ancak yarı finalde güçlü rakibi Monaco karşısında beklendiği üzere şimdiye kadar varlık gösteremedi. Deplasmandaki ilk 2 maçı 94 ve 79 sayı yiyerek kaybetmişler, rakibin güçlü hücum silahlarına karşı çözüm üretememişlerdi. Son maçta karşılık olarak 72 sayıda kalmışlar, Bibbins 19 sayı, 6 ribaund, 7 asist ve Hrovat 19 sayı, 2 asist ile direnen yegane isimler olmuşlardı.

Monaco, Euroleague sahnesinde play-off bileti kaparak kadrosunun kalitesini ve seviyesini zaten kanıtlamış bir isim. Pro A’daki play-off macerasına ise istedikleri gibi başlayamamışlardı ve Strasbourg karşısında zor bir şekilde 2-1 ile kazanabilmişlerdi. Ama yarı finalde bu problemleri yaşamadılar ve Orthez karşısında evlerindeki iki maçı da kazanarak 2-0 ile avantaj yakalamışlardı. James, Bacon, Dialllo, Thomas gibi silahları devreye sokmuş durumdalar. 

İki takım arasında net bir kalite ve seviye farkı var. Monaco her alanda rakibinden üstün bir takım. Bunu da zaten ilk 2 maçta evlerinde oynamanın da avantajıyla gösterdiler. Orthez tamam mı devam mı maçına çıkacak güçlü rakibi karşısında. Sahalarında oynayacakları için direnç seviyeleri farklı olabilir, bu nedenle handikap riskine girmeyeceğim. İlk 2 maçın aksine taraftar desteği ile Bibbins ve Jefferson liderliğinde tempoyu daha fazla forse edeceklerini, bunun da Monaco’nun ekmeğine yağ süreceğini ve kazanırlarken 85 sayıları görebileceklerini tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: Deplasman ÜST (82.5) – 1.52
Rexbet Oranı: Deplasman ÜST (83.5) – 1.72
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Porto Rico Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Piratas de Quebradillas – Indios de Mayaguez İddaa Tahmini 28.06.22

Porto Riko Ligi mücadelesinde Piratas de Quebradillas Salı günü saat 03:00’da Indios de Mayaguez ile …