Anasayfa / Bourg / Pau Orthez – Bourg İddaa Tahmini 02.10.21

Pau Orthez – Bourg İddaa Tahmini 02.10.21

Fransa Betclic ELITE Pro A açılış haftasında Pau Orthez Cumartesi saat 21:00’da Bourg ile karşılaşacak. İddaa misafir takımın galibiyeti için 1.61 oran açıklamışken Bets10 ise oranı 1.82 olarak belirlemiş.

Orthez yeni koçu Bartecheky yönetiminde sezona hazırlandı. Geçen sezon da kadroda yer alan Bibbins, Gerald Ayayi ve Hamdy N’Diaye ile yola devam etmeyi seçtiler. Kalan kadroyu ise yenilediler. Tecrübeli forvet Dominique Archie, Dijon’dan gelen bir diğer tecrübeli forvet Leloup, Levallois’dan gelen Chikoko, Strasbourg’un oyun kurucusu Brandon Jefferson, eski dost Gregor Hrovat takıma yeni katılan ve öne çıkması beklenen isimler oldular. 

Dijon’da geçirdiği başarılı sezonların ardından koç Legname artık Bourg’un başarısı için kafa patlatacak. Geçen sezon da kadronun önemli isimlerinden olan Pelos ve Courby ile yola devam ediyorlar. Bu sezon da EuroCup’da mücadele edecekleri için önemli takviyeler yaptılar. Holon’un skoreri C.J. Harris, Trento’nun dinamilk uzunu JaCorey Williams, Paritzan’ın uzunu Eric Mika, Dijon’dan koçun eski öğrencisi Julien, Zaragoza’dan skorer guard Sulaimon, sezona Yalova’da başlayan ve koçun Dijon’dan eski öğrencisi olan Chassang, Levallois’dan Roos takımın yeni silahları konumundalar. 

İki takım arasında hem kadro kalitesi anlamında hem de hedefler anlamında net farklar olduğunu düşünüyorum. Sonuçta Boug, EuroCup’da da mücadele edecek bir takım ve koç Langname yönetiminde bu yolda iyi bir kadro kurdular. Özellikle kısa rotasyonunda Harris, Julien, Sulaimon üçlüsü ile fark yaratacaklarını, pota altında da Williams, Mika, Pelos, Chassang gibi silahlarla üretimde de savunmada da Orthez karşısında zorlanmayacaklarını tahmin ediyorum. Yeni bir kadro kuran ve henüz tam olarak hazır olmayan Orthez’in aradaki kalite farkını mücadele ile kapatamayacağını, Bourg’un sezona deplasman galibiyetiyle başlayacağını tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: MS 2 – 1.61
Bets10 Oranı: MS 2 – 1.82
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Liga Endesa Basketboltahmin.net iddaa tahmin ve analizleri

Andorra – Valencia İddaa Tahmini 23.10.21

İspanya Liga Endesa 7. hafta mücadelesinde Andorra Cumartesi saat 21:45’de Valencia ile karşılaşacak. İddaa ev …