Anasayfa / Fransa Betclic ELITE Pro A / Pau Orthez – Gravelines İddaa Tahmini 19.11.22

Pau Orthez – Gravelines İddaa Tahmini 19.11.22

Fransa Betclic ELITE Pro A 9. hafta mücadelesinde Pau Orthez Cumartesi günü saat 22:00’da Gravelines ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de intobet misafir takım lehine 1.5 handikap belirlemişler.

Orthez şuana kadar ligin hayal kırıklığı yaratan ekiplerinden birisi. Milli aradan önceki son 5 maçlarını üst üste kaybettiler ve toplamda 8 maçtan sadece 2 galibiyet çıkarabilmiş durumdalar, dolayısıyla da kendilerini doğal olarak düşme hattında buldular. Evlerindeki son maçta kendilerinden alt siklette olan Le Portel’e 5 sayı farkla ve 5 Kasım’daki son sınavlarında ise deplasmanda formda Cholet’e 10 sayı farkla yenilmişlerdi. O maçta Chikoko 20 sayı, 11 ribaund, Ayayi 15 sayı, 5 ribaund ve Oniangue 15 sayı, 4 asist ile öne çıkan isimlerdi.

Gravelines ise beklendiği gibi ligin orta altı takımlarından biri konumunda. Milli aradan önce çıktıkları son 5 maçtan 4 tanesini kaybettiler ve formsuz olduklarını söyleyebiliriz, Orthez’den pek de iyi durumda değiller. Toplamda ise 8 maçtan 3 tanesini kazanabildiler. Ayrıca bu sezon deplasmanda çıktıkları 4 maçı da kaybettiklerinin altını çizelim, son olarak Nanterre’a karşı direnmişler ama uzatma sonunda 8 sayı farkla yenilmekten kurtulamamışlardı. 

Orthez uzun bir süredir reaksiyon göstermeye çalışıyor ama üst üste 5 maçlarını kaybettiler. Verilen milli aranın nefeslenmeleri için fırsat olduğu kanaatindeyim. Sims, Chikoko, Ayayi, Oniangue gibi önemli silahları ile artık evlerinde beklenen reaksiyonu göstermelerini bekliyorum. Gravelines gibi deplasmandaki tüm maçlarını kaybetmiş, dişlerine göre bir rakip karşısnıda da bu galibiyet gelmeyecekse artık ne zaman gelecek diyebiliriz…

İddaa Oranı: MS 1 (-1.5) – 1.51
intobet Oranı: MS 1 (-1.5) – 1.64
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Champions League iddaa tahmin ve analizleri

AEK – Reggio Emilia İddaa Tahmini 07.12.22

FIBA Şampiyonlar Ligi B grubu 5. hafta mücadelesinde AEK Çarşamba günü saat 20:30’da Reggio Emilia …