Anasayfa / Fransa Betclic ELITE Pro A / Pau Orthez – Metropolitan Levallois İddaa Tahmini 07.03.23

Pau Orthez – Metropolitan Levallois İddaa Tahmini 07.03.23

Fransa Betclic ELITE Pro A 22. hafta mücadelesinde Pau Orthez Salı günü saat 22:00’da Metropolitan Levallois ile karşılaşacka. Hem İddaa hem de intobet toplam sayı limitini 166.5 olarak belirlemişler.

Orthez ligin orta altı takımlarından birisi. Son 2 maçlarını üst üste kazanarak 8 galibiyete ulaşmışlar ve bu sayede 13. sıraya çıkmışlardı, yoksa düşme hattında yer alıyorlardı… Son 2 resmi maçlarında ligde Paris’i deplasmanda 97-101 ve kupada ise içerde Le Portel’i 92-83 ile geçerek bizlere yüksek tempoda, bol skorlu mücadeleler izletmişlerdi. Oniangune, Sim, Stockton, Chikoko, Sane takımın önemli silahları konumundalar. 

Koç Collet yönetimindeki Levallois ise ligin güçlü takımlarından birisi bu sezon. 21 maçtan 15 tanesini kazandılar ve 2. sırada yer alıyorlar. Onların da son dönemdeki maçlarına baktığımızda sonuçlardan bağımsız olarak bizlere yüksek tempoda, bol skorlu mücadeleler izlettiklerini gördük. Son 3 maçlarında ligde 179 ve kupada 183 sayı üretilen mücadeleler çıkarmışlardı. 2023 NBA Draftı’nın potansiyel 1 numarası Wembanyama, Ho You Fat, Sy, DeVante Jones, Konate ve Justin James takımın öne çıkan isimleri konumundalar. 

İki takım arasında elbette bir seviye farkı var, bunu zaten puan tablosunda da görebiliyoruz. Ama son haftalarda Levallois çok güven vermiyor ve deplasmanda oldukları için de taraf ya da handikap riskine girmeyeceğim. İki takımın da son haftalarda yüksek tempoda oynamaları ve savunmada yumuşak kalıyor olmaları artı hücumda üretim konusunda sıkıntı yaşamıyor olmaları bu maçta da tercihimi üst seçeneğine yönlendirmeme neden olacak. Bir tarafta Oniangue, diğer tarafta Wembanyama liderliğinde takımların 80 baremini rahat geçmelerini bekliyorum. 

İddaa Oranı: ÜST (166.5) – 1.54
intobet Oranı: ÜST (166.5) – 1.65
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

NBA iddaa tahmin ve analizleri

Oklahoma City Thunder – Detroit Pistons İddaa Tahmini (2) 30.03.23

NBA Batı Konferansı ekiplerinden Oklahoma City Thunder Perşembe günü saat 03:00’da Doğu ekibi Detroit Pistons …