Anasayfa / Fransa Betclic ELITE Pro A / Pau Orthez – Metropolitan Levallois İddaa Tahmini 10.05.22

Pau Orthez – Metropolitan Levallois İddaa Tahmini 10.05.22

Fransa Betclic ELITE Pro A 33. hafta mücadelesinde Pau Orthez Salı saat 21:00’da Metropolitan Levallois ile karşılalacak. İddaa toplam sayı limitini 163.5 olarak açıklamışken Rexbet ise limiti 164.5 olarak belirlemiş.

Orthez 31 maçın ardından hanesine 17 galibiyet yazdırdı ve ligin 7. sırasında kendisine yer bulabildi, play-off yarışı içindeler halen, yerlerini garantileyebilmiş değiller. Alttan 16 galibiyetle gelen Nanterre ve Le Mans onları zorlayacaklardır, kalan 2 maçtan birini bile kaybetseler işleri zora sokabilirler. Diğer taraftan kupa dahil çıktıkları son 4 maçtan 3 tanesinde bizlere yüksek tempolu, bol skorlu maçlar izletmişlerdi. O maçlarda sırasıyla 181, 196 ve 163 sayı üretilmişti. Tecrübeli isimler Chikoko, Jefferson ve Hrovat takımın öne çıkan skor opsiyonları, Bibbins ile Oniangue de onlara destek olan isimler.

Koç Collet yönetimindeki Levallois ise ligin zirve takipçilerinden biri. 32 maçlarından 23 tanesini kazandılar ve uzun süre liderlik koltuğunda oturduktan sonra geçtiğimiz haftalarda yerlerini Asvel’e kaptırmışlardı, şimdi 1 adım geriden takiplerini sürdürüyorlar. Onların da son maçlarına baktığımızda bizlere yüksek tempoda, bol skorlu mücadeleler izlettiklerini gördük. Son 3 maçlarında sırasıyla 183, 206 ve 180 sayı üretilmişti. Son olarak deplasmanda Cholet karşısında 93-87’lik skorla beklenmedik bir yenilgi almışlardı. O maçta Cummings 26 sayı, 3 ribaund, 3 asist, Hunter 21 sayı, 10 ribaund ve Hornsby 16 sayı, 4 ribaund, 3 asist ile galibiyeti getiren isimlerdi. 

İki takım adına da motivasyonun yüksek olduğu bir maç olacak. Orthez halen play-off potasındaki yerini sağlamlaştıramadı ve sıralama açısından da önemli olacak play-off yarışı açısından. Diğer taraftan Levallois da ilk 2 yarışından kopmak istemiyor. Hedefi olan iki takımın kapışmasına sahne olacak bu maçta bizlere son haftalarda izlettikleri gibi yine temponun yüksek olacağ, bol skorlu bir maç vaadettiklerini düşünüyorum. Bir tarafta Jefferson ve Bibbins, diğer tarafta Cummings ve Hornsby skorer özelliklerini konuşturacaklardır, toplam baremden üst seçeneğini tercih edeceğim.  

İddaa Oranı: ÜST (163.5) – 1.49
Rexbet Oranı: ÜST (164.5) – 1.70
Güven Endeksi: 4Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Almanya BBL iddaa tahmin ve analizleri

Hamburg Towers – Telekom Bonn İddaa Tahmini 20.05.22

Almanya easyCredit BBL play-off serisi 3. maçında Hamburg Towers Cuma günü saat 20:00’da Telekom Bonn …