Anasayfa / FIBA Şampiyonlar Ligi / Pau Orthez – San Pablo Burgos İddaa Tahmini 14.01.20

Pau Orthez – San Pablo Burgos İddaa Tahmini 14.01.20

FIBA Şampiyonlar Ligi 11.hafta mücadelesinde Pau Orthez Salı saat 22:30’da San Pablo Burgos ile karşılaşacak. İddaa misafir takımın galibiyeti için 1.35 oran açıklamışken Bets10 ise oranı 1.45 olarak belirlemiş.

Orthez son maçlarda toparlanma sinyalleri gösterdi hem Pro A hem de BCL’de. Buradaki grupta sadece 3 galibiyetleri var ve ilk 4 yarışından 2 maç uzakta kaldılar. Evlerindeki maçlarda pek iyi performans gösteremediler şimdiye kadar bu grupta, 5 maçtan 3 tanesini kaybettiler. Hanelerine yazılacak önemli artı ise iki kulvardaki son 4 maçlarının tamamını kazandılar. Bu gruptaki son 2 iç saha maçlarında ise AEK’ye 12 sayı farkla yenilirken Anwil’i ise 8 sayı farkla yendiler.

Burgos ise grubun iddialı takımlarından biri. 10 maçtan 6 tanesini kazandılar ve liderlik yarışından sadece 1 adım uzaktalar. Deplasman karneleri ise orta şekerli, 5 maçtan sadece 2 tanesini kazanabildiler. Son 3 deplasman maçlarını ise Endesa’da oynadılar ve ikisini kazandılar. Baskonia ile Obradoiro’yu yenmeyi başardılar. Grupta ise son 2 deplasman maçlarında Antwerp’i yenerken Anwil’e ise yenilmişlerdi.

İki takım arasında kalite ve tecrübe anlamında net farklılıklar var. Burgos McFadden, Benite, Clark gibi hem tecrübeli hem de çok kaliteli silahlara sahip. Takım olarak da iyi basketbol oynuyorlar son haftalarda. Orthez ise son maçlarda Dentmon liderliğinde toparlanmış olsa da halen dağınık bir görüntü çiziyor. Bu maçta da güçlü ve formda rakipleri Burgos karşısında zaman zaman direneceklerini düşünsem de sonucu getirmelerinin zor olacağını ön görüyorum, Burgos’dan bir deplasman galibiyeti bekliyorum.

İddaa Oranı: MS 2 – 1.35
Bets10 Oranı: MS 2 – 1.45
Güven Endeksi: 8

Yorum bölümü yakında aktif edilecektir.


Hakkında Basket Guru

Basket Guru

Mutlaka bakın

Milwaukee Bucks – Toronto Raptors İddaa Tahmini 11.08.20 (Basket Guru)

NBA Doğu Konferansı’nda liderliği garantilemiş olan Milwaukee Bucks, dişli rakiplerinden biri olan Toronto Raptors ile …